Porter i Karczewska i ich “Three Morning Whiskey In”

Three Morning Whiskey In to przebojowy utwór z westernem w tle. Mroczna muzyczna impreza, która wciąga swoim demonicznym, pulsującym rytmem. 

Ten utwór jest odzwierciedleniem czasów, w których żyjemy. Szaleństwo, agresja, utrata intymności, utrata tożsamości. Swoiste zaproszenie do ostatecznego rozliczenia. Niech rozpocznie się rzeź!

„Three Morning Whiskey In ” to po “Devil In You” drugi singiel zapowiadający wspólny album Johna Portera i Agaty Karczewskiej, który ukaże się  16 czerwca 2023 r. nakładem wytwórni Mystic.

Jeden z najbardziej cenionych muzyków rockowych w Polsce, znany m.in. z pierwszego składu grupy Maanam, Porter Bandu, płyt solowych oraz albumów nagranych z Anitą Lipnicką oraz Agata Karczewska, warszawska singer-songwriterka tworząca muzykę z pogranicza amerykańskiego folku i country oraz jedna z najciekawszych postaci muzycznego rynku, weszli razem do studia w sierpniu 2022 roku. I tak prawie rok temu rozpoczęła się wspólna przygoda z mrokiem, country, folkiem.

Agata Karczewska: Nasza współpraca była w dużej mierze intuicyjna, szybko zrozumieliśmy, że najbardziej zależy nam na emocjonalnym ładunku utworów.

John Porter: Agata ma całkowicie świeży i oryginalny sposób pisania tekstów, który nadaje piosenką wyjątkową energię, zwodniczą atmosferę – z początku brzmi łatwo, potem słowa uderzają mocno. Wierzę, że znaleźliśmy coś, co może zabrać nas oboje na niesamowitą przygodę.

Podziel się swoją opinią ;)