“Potwory” – debiutancka płyta od Łukasza Drapały & Chevy już od 31 maja

Redakcja Muzykoholików nie miała najmniejszych wątpliwości, kiedy brała pod swoje patronackie skrzydła projekt Łukasza Drapały & Chevy. Wiedzieliśmy, że będzie to mocna rzecz. “Potwory” – płyta, której nie może zabraknąć w Waszej płytotece! Mamy rację? Będziecie się mogli o tym przekonać już 31 maja.


Płyta, jak sam ją nazywa zespól, “to rodzaj autoterapii, rozliczenia ze słabościami i próba ujarzmienia złych duchów drzemiących w każdym z nas“.Każdy utwór jest opowieścią “żywcem” wyrwaną z życia, przedstawioną po męsku, ale z odpowiednią dozą wrażliwości, bez kalkulacji i szczerze do bólu.


Album powstawał w trakcie pracy zespołu podczas koncertów i festiwali. W projekcie wzięli udział m.in.: Zbigniew Hołdys, Grzegorz Skawiński, czy Piotr “Dzik” Chancewicz. Ta mieszanka wybuchowa stylów, charterów i doświadczenia stworzyła coś, czego dawno już na polskim rynku nie było. O czym mowa?

Przekonacie się sami już 31 maja 2019, kiedy to krążek “Potwory” trafi na póki sklepowe w całej Polsce. Gwarantujemy, że cierpliwość się opłaci!!


Zobacz więcej:

Łukasz Drapała – Facebook

Łukasz Drapała & Chevy – Facebook

You Tube