POWIDZ JAM FESTIWAL z mocnymi headlinerami

Tradycyjnie w ostatni weekend lipca nad jeziorem Powidzkim odbędzie festiwal muzyczny POWIDZ JAM FESTIWAL, który obok wielkich nazwisk topowych artystów jest idealną okazją do poznania młodych i obiecujących muzyków. W tym roku głównymi gwiazdami jest Ralph Kaminski, Mrozu oraz Vito Bambino.

4 dni, 5 scen: Powidz Łazienki, Powidz Jabłona, Powidz Rynek, Powidz Dzika Plaża, Przybrodzin Bar Kotwica, ogrom atrakcji takich jak zumba, joga, jam session, zlot foodtrucków, sporty wodne, rękodzieła, loty helikopterem… i fantastyczne zachody nad wodami pięknego jeziora Powidzkiego.


Wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków Ralph Kaminski wystąpi 27 lipca na Powidz Jam Festiwal.

Ralph Kaminski wydał cztery albumy: Morze (2016), Młodość (2019), Kora (2021) i najnowszy Bal u Rafała (2022). W ubiegłym roku otrzymał prestiżowy Paszport Polityki, będący symbolicznym stemplem jakości twórczości artysty.

Tę doceniają fani i branża muzyczną, czego najlepszym dowodem są pozytywne recenzje oraz nominacje do Fryderyków. Przez lata Kaminski współpracował m.in. z Natalią Przybysz, Quebonafide, Comą, Darią Zawiałow, Natalią Szroeder, Organkiem, Kwiatem Jabłoni i Miuoshem.

Podczas koncertów towarzyszy mu niepowtarzalny My Best Band in the World, z którym podbija klubowe i festiwalowe sceny w całej Polsce.


Producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów piosenek i jeden z najpopularniejszych obecnie artystów w Polsce – Mrozu zagra na Powidz Jam Festiwal! Zdobywca wielu muzycznych nagród, twórca przebojów Złoto czy Jak nie my, to kto wystąpi w piątek 28 lipca. Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży!

Wydanym w 2014 roku albumem Rollercoaster udowodnił, że ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Pochodzący z tego albumu singiel Nic do stracenia okazał się najczęściej graną piosenką w polskich rozgłośniach radiowych w 2014 roku. Albumem Zew z 2017 roku jedynie ugruntował swoją muzyczną tożsamość, pokazując nieustanny rozwój i zaskakując nie tylko fanów, lecz także krytyków. Gdy w 2019 roku wydał płytę Aura, zdobył nominacje do Fryderyków, a Złote bloki z 2022 roku w niespełna rok pokryły się platyną. To z tego albumu pochodzi przebojowe, nominowane do Fryderyka Złoto, wiosenno-letni przebój Za daleko i Galácticos, które nuciła cała Polska.


Wokalista, autor tekstów, kompozytor, aktor i lider zespołu Bitamina, Vito Bambino, zagra 30 lipca na Powidz Jam Festiwal. Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży!

W 2020 roku wydał pierwszy solowy album Poczekalnia, na którym znalazł się m.in. utwór Bunkrów nie ma. Muzyk jest także znany z przebojowych singli, takich jak Nudy czy Poszło. Każdej premierze towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam artysta. W 2021 roku wspólnie z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadłą nagrał hitowy numer lata I Ciebie też, bardzo, będący jednocześnie hymnem projektu Męskie Granie. W kwietniu 2023 roku powraca z nowym albumem, Pracownia, którego zapowiedzią jest singiel Etna.


Dla osób, które zdecydują się na udział w każdym z trzech biletowanych koncertów Powidz Jam Festiwal organizatorzy przygotowali specjalną ofertę. Kupując bilet na koncert Ralph Kaminski (27 lipca), MROZU (28 lipca) oraz Vito Bambino (30 lipca) można otrzymać bilety w pakiecie w niższej cenie: 269 zł (pula I), 299 zł (pula II), 359 zł (pula III).

Podziel się swoją opinią ;)