Poznajcie Effy! Kasia Sawczuk robi “RESET” i odcina się od przeszłości. Singiel i teledysk już w sieci

Kasia Sawczuk występowała w talent shows, grała w serialach i filmach, i od lat próbowała dzielić się ze światem swoją muzyką. Udało się to dopiero Effy, która wchodzi na scenę muzyczną z debiutanckim singlem i teledyskiem. Effy to muzyczne alter ego Artystki – pseudonim powstał z potrzeby odcięcia się Kasi od jej przeszłości i rozpoczęcia nowego rozdziału w karierze i życiu.

“Reset”, czyli debiutancki singiel Effy, to połączenie popu z elementami synth popu i elektroniki. Szkielet utworu powstał w zaledwie 30 minut i był pierwszą piosenką, którą napisała Artystka. Nad singlem pracowali także Mattia Rosinski (BeMy) i rozchwytywani polscy producenci: Marcin BorsDominic Buczkowski i Patryk Kumór. Od funkowego basu, po melodie wokalne zainspirowane french popem, “Reset” to powiew świeżości na polskim rynku muzycznym.

Teledysk do “Resetu”, za który odpowiedzialna jest Zuza Krajewska, porusza ważny w dzisiejszych czasach problem, który bezpośrednio dotyczy Kasi.

W czasach, w których wejście do czyjegoś świata zajmuje parę kliknięć, a wydanie osądu – kolejne kilka, coraz częściej potrzebujemy odcięcia się i spojrzenia na życie z perspektywy offline. “Reset” podsumowuje kilkanaście lat mojej działalności w Internecie i skłania do refleksji, czy wpasowywanie się w powielane w sieci kanony ma sens, skoro pogarsza to nasze samopoczucie 

Kiedy obserwujemy ludzi w Internecie, łatwo jest zacząć żyć ich życiem. Co ci zostanie, kiedy to wszystko się skończy? Kim wtedy będziesz?

Effy

Dzięki doświadczeniu aktorskiemu wokalistka wcieliła się w klipie w rolę dziewczyny, która całkowicie poświęciła się kreowaniu siebie w Internecie. Z pozoru kolorowa, frywolna, pewna siebie, a głęboko w środku – przepełniona cierpieniem. “Reset” to pierwszy singiel Effy, będący równocześnie zapowiedzią jej kolejnych muzycznych działań.

Podziel się swoją opinią ;)