[RELACJA] Poznań bawił się świetnie z Anią Dąbrowską

W czwartek, 31 maja, w Sali Ziemii Międzynarodowych Targów w Poznaniu odbył się koncert Ani Dąbrowskiej z trasy “The Best Of”, podczas której piosenkarka promuje swój najnowszym album o tym samym tytule, który niedawno pokrył się platyną.

Ania Dąbrowska to jedna z napopularniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej, do dzisiaj wydała aż 6 albumów studyjnych, z czego wszystkie pokryły się platyną. Najnowszy projekt artystki to połączenie największych przebojów na jednym albumie kompilacyjnym.

Na jej czwartkowy koncert przybyły istne tłumy, mimo ogromnych rozmiarów Salę Ziemii po brzegi wypełnili fani wokalistki. Już kilka minut po godzinie 20 na scenie pojawiła się główna gwiazda wieczoru w towarzystwie muzyków i trzyosobowego chórku. Od pierwszej piosenki zgromadzeni słuchacze z chęcią włączyli się we wspólny śpiew z Anią, nie zabrakło również tańców. Piosenkarka bardzo szybko nawiązała kontakt z publicznością, która tego dnia bawiła się fantastycznie, mimo ogromnego przekroju wiekowego. Największy zachwyt wywołały utwory takie jak “Z Tobą nie umiem wygrać”, “Tego chciałam”, “Nigdy więcej nie tańcz ze mną”, “Bawię się świetnie”, “Porady na zdrady (Dreszcze)”, “Charlie, Charlie” czy “Bang Bang”. Fani nie pozwolili opóścić sceny muzykom bez bisu, do którego Ania zaprosiła swojego gitarzystę Roberta Cichego, który wykonał piosenkę ze swojego solowego albumu – “Old times girl”. Cały wieczór zakończył ogromnymi brawami, które wzruszyły artystkę.


Dziś już wiemy, że największe przeboje Ani Dąbrowskiej będzie można usłyszeć również podczas lipcowej imprezy Edison Festival – Taste The Music, gdzie wokalistka będzie jedną z głównych gwiazd (czytaj więcej).


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/AniaDabrowskaOfficial/

www: http://www.aniadabrowska.com/

Podziel się swoją opinią ;)