Poznańska grupa Wizja Lokalna zapowiada płytę

wizja lokalna
Wizja Lokalna to zarówno laureaci konkursów, jak i już gwiazdy festiwali m.in. Gramy Nad Prosną, Wszyscy Śpiewamy Na Rockowo,  Emergenza etc.
Zespół gra lekką odmianę rocka inspirowaną muzyką gitarową lat 90-tych. W swoich tekstach porusza tematy bliskie młodym ludziom. Grali już sporo i na scenach dni miast i różnych dużych wydarzeniach miejskich w całej Polsce a także w domach czy centrach kultury. Koncertowali również jako oficjalny suport grupy Coma.
Po tych wszystkich doświadczeniach i licznych osiągnięciach panowie z Wizji Lokalnej uznali iż przyszedł czas na ich album wychodzący bezpośrednio z muzycznych doświadczeń.
Album ten zapowiada zawierająca 4 utwory E’pka zrealizowana jako przedsmak tego co zaprezentują na swoim długogrającym krążku. Jednego z czterech utworów możecie posłuchać tutaj. Utwór nosi tytuł Biała noc a pozostałe to Listki na szybie, Czas i Mój plan również do znalezienia w sieci. Utwory są polskojęzyczne i trafiają łatwo do ucha słuchacza.
Wizja Lokalna ma na koncie dwa video-klipy to Pogadaj z psem oraz oficjalny klip  do utworu Stalowe Drzewa zrealizowany w Muzycznej Szwalni:

Niemal co roku grupa przygotowuje specjalny cieszący się dużą popularnością koncert w poznańskim klubie Blue Note a jej utwory gościły m.in na Aferzyście, czyli liście przebojów Radia Afera. Zapraszamy do zapoznania się z twórczością grupy Wizja Lokalna. A o postępach prac nad płytą będziemy informować na bieżąco.