[FOTORELACJA] LemON dał akustyczny koncert w łódzkiej Wytwórni.

28 listopada w Wytwórni w Łodzi zespół LemON zaprezentował swoje największe przeboje w wersji akustycznej. Publiczność nie zawiodła! Fani zapełnili klub po same brzegi! Oto kilka zdjęć z tego wydarzenia.


Piosenki AKE,Spójrz,Papier, “Fantasmagoria”, czyBędę z Tobą, to tylko niewielki fragment setlisty, którą zespół zrealizował podczas czwartkowego koncertu w klubie Wytwórnia.

Ciepła atmosfera, ogrom pozytywnej energii i salwy śmiechu  – tak w telegraficznym skrócie można opisać ten wieczór. Igor Herbut wraz z zespołem dostarczyli łódzkiej publiczności kompleksowy pakiet dobrej rozrywki. Bo czu

Muzyka na bardzo wysokim poziomie, obsłucha techniczna bez najmniejszych zarzutów i światło! Ono na tym koncercie odgrywało osobną, bardzo istotną rolę. Bez niego koncert byłby po prostu niepełny. Poprawka! Niepełny stałby się, gdyby wydarzenie poprowadził ktoś inny, niż Igor. Artysta ma zadatki na standupera, albo co najmniej na wodzireja. Brawo za odwagę i dobry humor!!

Piosenki z repertuaru LemONa, zostały wykonane w akustycznych aranżacjach. Rzuca to całkiem nowe światło na poziom artystyczny zespołu. Zarówno Igor Herbut, jak i muzycy pokazali, że ich muzyka jest na wysokim, europejskim poziomie.

Kto był – wie doskonale o czym mowa, a Ci, których nie było, niech nadrobią zaległości. Taki koncert jest wart wiele!


This slideshow requires JavaScript.