Premiera albumu Lor „Panny Młode” manifestem młodego pokolenia 

Zespół Lor reprezentuje głos młodego pokolenia, który buntuje się przeciwko normom społecznym, często nakładanych na młodych ludzi. Teksty ich piosenek odzwierciedlają problemy i wyzwania, z którymi borykają się młodzi – presję bycia idealnym, trudności w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, czy niepewność przyszłości.

Utwory zespołu Lor mogą być dla wielu ludzi inspiracją i przypomnieniem, że młode pokolenie ma wiele do powiedzenia i warto słuchać ich głosu. Tytułowe „Panny Młode” pokazują, że dorastanie nie jest łatwe, a każdy z nas boryka się z własnymi problemami i wyzwaniami. 

Skąd nazwa „Panny Młode”? Zespół Lor tworzą 4 młode dziewczęta – Paulina Sumera, Julia Skiba, Julia Błachuta i Jagoda Kudlińska, które chciały przekazać w swoim najnowszym albumie, że nie jest on jedynie zbiorem piosenek, ale także manifestem młodego pokolenia, chcącego zmieniać i kształtować świat na własnych zasadach. 

POSŁUCHAJ CAŁEGO ALBUMU W STREAMINGACH

Zespół Lor o albumie: 
„”Panny Młode” to płyta w całości opowiadająca o naszej młodości. Zależało nam na tym, żeby pokazać okres wczesnych lat dorastania, jako to, czym faktycznie się dla nas okazały – próbą zidentyfikowania siebie w świecie i wejścia w nowe role społeczne, naprawianie relacji rodzinnych, utratę starych znajomości, nostalgią związaną z dzieciństwem. Muzycznie udało nam się sięgnąć do korzeni szeroko rozumianego folkloru i zrealizować nasze wczesne marzenia dotyczące kształtu naszej twórczości. Tekstowo rozprawiłyśmy się z licznymi tematami, które wiele razy przepracowałyśmy, rozmawiając ze sobą nawzajem w wąskim gronie. Jesteśmy otwarte na poszerzenie tej dyskusji i poznanie innych perspektyw, w odpowiedzi na ten materiał.” 

Album cyfrowy „Panny Młode” został wydany nakładem wydawnictwa Agora Muzyka. Oficjalna sklepowa premiera wersji fizycznej planowana jest na jesień 2023 roku. Do tego czasu album w wersji fizycznej będzie do dostania wyłącznie na letnich koncertach.

Tracklista: 
1. Nikt 
2. Przedwczoraj 
3. Mło(dość) 
4. Appaloosa 
5. Bombenda 
6. Romantyczność 
7. Trafalgar Square 
8. PAM PAM PAM 
9. Helcia 

Social media Lor: 
Instagram 
Facebook 
TikTok 
YouTube 

Podziel się swoją opinią ;)