Premiera płyty EP „RED LIPS na święta”

Zespół RED LIPS znów zaskoczył swoich miłośników! I to nietypowo, bo zupełnie świątecznie. Mowa tu bowiem o minialbumie „Red Lips na święta”, który właśnie ujrzał światło dzienne.

W święta Bożego Narodzenia nawet niegrzeczne dziewczyny i chłopaki stają się bardziej pokorne i nastrojowe. Tak stało się z nami, RED LIPSami – przyznają muzycy. Pomysł na świąteczny prezent dla fanów pojawił wtedy, kiedy Ruda zyskała nową ksywę: „Rudolf”. Jednak dopiero teraz udało się ten plan w pełni zrealizować.

Płyta EP „RED LIPS na święta” zawiera przede wszystkim autorską kompozycję Rudej i Lazera, czyli „Zabierz mnie na święta”, a także dwa gwiazdkowe bonusy muzyczne: utwór „Jest taki dzień” wykonywany oryginalnie przez grupę Czerwone Gitary oraz jedną z najpiękniejszych kolęd świata, zatytułowaną „Cicha noc”. Całość utrzymano w formule słynnych już koncertów MTV Unplugged.

Co więcej, jest to wydawnictwo audio-wizualne. W każdy piątek grudnia w Internecie pojawiać się będą premierowe wideoklipy, które oddają nastrój tej akustycznej, świątecznej atmosfery towarzyszącej nam w studio nagraniowym, gdzie już w październiku jedliśmy śledzia i popijaliśmy czerwony barszczyk z uszkami 🙂 – dodają członkowie formacji.

Dlatego w tym roku wszyscy, nawet ci najbardziej niegrzeczni przyjaciele RED LIPS, zamiast rózgi znajdą po choinka krążek „RED LIPS na święta”.


zajrzyj po więcej:

RED LIPS na Facebooku

RED LIPS na Instagramie

Podziel się swoją opinią ;)