Prom — ostateczna zapowiedź nowego albumu Yanna

W sieci pojawiły się już cztery single zwiastujące nowy album, w tym “SSLF”, “BORDERYANN”,  nagrany z udziałem Zdechłego Osy “EJ DI EJCZ DI”, oraz najnowszy „PROM”.

Niedawno boukazał się czwarty singiel Yanna (nie mylić z Jannem) bo panowie w twórczości grają w bardzo różnych nurtach. Kim jest zatem Yann? Małolat z Wrocławskiego składu THIRDEYE, prowadzonego przez Zdechłego Osę. Jego solowa twórczość to nowy powiew emocjonalnej cold wave. Na dzień 15 marca 2024 został zapowiedziany kolejny krążek artysty “wszywki gleby zszywki”, który ukaże się nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Jest to zapis momentów i historii, które towarzyszyły artyście przez ostatnie półtora roku. Album ten można opisać jako ‘wir emocji i doświadczeń’. Składający się z 16 utworów album emanuje świeżością i ma też za zadanie dać nam przysłowiowego kopa. Teksty to podróż przez współczesność, która porusza, inspiruje i obrazuje wrocławskie życie małolatów.

W 2023 roku, Yann wydał płytę POSTPANDEMICZNA, czyli album zrealizowany na własną rękę wraz z wrocławskim kolektywem THIRDEYE. Na płycie znaleźli się również inni członkowie grupy: ZDECHŁY OSA, Gabriel Hermes, ETER oraz WAAR.

W twórczości młodego artysty można odnaleźć nspiracje pochodzące z elektroniki, jak i wszystkich odmian punk’a. Za produkcje materiału odpowiadają producenci: Imitation Zone i Aetherboy1. Utworu od Yanna możecie również posłuchać w innych streamingach: klik.

fot. materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)