Ralph Kaminki zagra na 3 – majówce we Wrocławiu

Dopiero co wystartowała trasa MŁODOŚĆ padły pierwsze ogłoszenia festiwalowe z Ralphem Kaminskim w roli głównej. Oprócz poznańskiego Spring Break’a artysta wystąpi podczas weekendu majowego we Wrocławiu.

Tradycyjna już 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują artyści światowego formatu, najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Impreza, zgodnie ze swoją nazwą, odbędzie się w dniach 1 – 3 maja 2020 r. Podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy na urokliwe tereny Pergoli w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia. Koncerty w tym roku odbywać będą się na scenie plenerowej na Pergoli oraz scenie w Hali Stulecia. Po zakończeniu koncertów na scenie plenerowej, bawić będziemy się na największym Nocnym Silent Disco 🙂

Przeczytaj naszą relację z poznańskiego koncertu Ralpha Kaminskiego otwierającego trasę MŁODOŚĆ (czytaj więcej).

Wśród artystów, które potwierdziły swój udział w wydarzeniu są min. Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni, Happysad, Mrozu, Łąki Łan oraz Nosowska.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/3majowkawewroclawiu/

Instagram: https://www.instagram.com/3majowka/