Release party z Bitaminą

28 czerwca w piątek w Warszawie odbędzie się impreza z okazji premiery płyty Bitaminy „Kwiaty i Korzenie”.
Będzie można się rozsiąść w przestrzeniach klubu Miłość i posłuchać wspólnie nowej płyty, zbić piątki, pogadać a na koniec obejrzeć wspólnie film „Stacja”.
Na miejscu będzie można kupić „Kwiaty i Korzenie” i inne płyty.


Nowy album Bitaminy to podróż do przeszłości ukrytej głęboko w korzeniach, które mimo tego, że są niewidoczne, mają duży wpływ na to co się dzieje nad ziemią. Jedno wynika z drugiego i odwrotnie. Na płycie można znaleźć więcej pytań niż odpowiedzi. To tak jakby Bitamina wzięła całą swoją dyskografię i wrzuciła do jednego wora, chcąc zobaczyć, co po zamieszaniu z niego wypadnie.

Do współpracy zaproszony został Moo Latte, który skleił całość ogromną dawką swojej wrażliwości i talentu, dodając własne kompozycje. Po raz pierwszy w historii zespołu pojawiają się znamienici goście – Grubson i Jarecki. Więcej jest znanego z płyty “Listy Janusza” i koncertów – Piotra, który przemycając poetyckość scala w jedność przekaz z muzyką.


„Stacja” to utrzymana w ironicznym tonie historia dwóch braci i ich chorego ojca, a także trzech bażantów, myśliwego, aptekarki, miejscowego macho, strzelby i sprawczyni niemałego zamieszania, czyli niebieskookiej Marioli. W rolach głównych wystąpili: Konrad Wosik, Marianna Zydek, Stanisław Cywka i Konrad Szymański, a także Roland Nowak i Jakub Ulewicz. W filmie wykorzystano muzykę Bitaminy, a z materiału filmowego zmontowano klip do utworu „Pytanie do niej”.


PODSUMOWANIE

CO: Bitamina “Kwiaty i Korzenie” release party

KIEDY: 28 CZERWCA

GDZIE: MIŁOŚĆ KREDYTOWA 9

ZOBACZ WIĘCEJ: FACEBOOK