Reni Jusis zaprasza swoich fanów na koncerty w całej Polsce

Album RENI JUSIS, “Trans Misja” okazał się wielkim sukcesem komercyjnym, a jego progresywne wówczas brzmienie, pozostaje nadal aktualne

Płyta dotarła do 4. miejsca OLiSu, stając się jednym z polskich muzycznych bestsellerów 2003 roku, a także jedną z najważniejszych pozycji w historii polskiej muzyki klubowej. “Trans Misja” zdobyła również Fryderyka w kategorii album roku dance/elektronika/muzyka klubowa.

Z okazji jubileuszu – 20-lecia premiery płyty “Trans Misja”, zapraszamy na wyjątkową trasę klubową Re Trans Misja w 8 polskich miastach!

“Trans Misja” do jedna z moich najważniejszych płyt, wiele jej zawdzięczam. Promujący „Trans Misję” singiel „Kiedyś Cię znajdę” dotarł do pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego, a płyta zdobyła Fryderyka 2003 w kategorii Muzyka klubowa i elektroniczna. Przed klubami ustawiały się długie kolejki, a publiczność doskonale już wiedziała, jak tańczyć do rytmów, które ówcześnie graliśmy…

Jakiś czas temu usłyszałam w nocy w taksówce utwór „Wynurzam się” – intro otwierające ten album i byłam bardzo wzruszona. Nie spodziewałam się, że po tylu latach nasza muzyka nadal będzie brzmiała ciekawie… Jestem bardzo dumna z tej płyty i z decyzji, aby nie rezygnować z tego, co podpowiada nam serce…” mówi RENI JUSIS.

Podziel się swoją opinią ;)