Roksana Węgiel ujawnia szczegóły swojej debiutanckiej płyty w specjalnym materiale video!

Roksana Węgiel to 14-latka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jej debiutancki singiel “Żyj” w serwisie YouTube wyświetlono prawie 13 mln razy. Artystka otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. Drugim singlem był utwór “Obiecuję”, którego teledysk obejrzano ponad 6 mln razy. Roksana nagrała również singiel “Zatrzymać chwilę” w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu animowanego Hotel Transylwania 3, w którym użyczyła głosu postaci Lucy. Ta młoda debiutantka została triumfatorką Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 zdobywając pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski. Nagranie występu, którym zwyciężyła w Junior Eurovision Song Contest oraz teledysk do utworu “Anyone I Want To Be” biło rekordy popularności w serwisie YouTube i łącznie obejrzało je ponad 40 mln osób.Oprócz tego piosenka promowała film animowany “Manu. Bądź sobą”. W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. 12 kwietnia 2019 roku ukazał się singiel “Lay Low”, który trafił również na zagraniczne rynki, a teledysk w ciągu miesiąca przekroczył 6 milionów wyświetleń. W maju 2019 Roksana pojawiła się w charakterze gościa specjalnego w trakcie 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie.


Do tej pory poznaliśmy jedynie okładkę wydawnictwa, ale dziś Roksana postanowiła zdradzić więcej szczegółów w specjalnie nagranym materiale video. Dowiecie się z niego m.in. jakie utwory znajdą się na płycie, który numer będzie kolejnym singlem oraz z kim zaśpiewa na niej w duecie. Ale to koniec niespodzianek, więc koniecznie sprawdźcie materiał już teraz:

Oprócz tego, również dziś ma miejsce premiera utworu Bunt”, który jest dostępny tylko w serwisach muzycznych! Posłuchajcie koniecznie: https://umusicpl.lnk.to/RoksanaWegielBunt


Na płycie zatytułowanej po prostu “Roksana Węgiel” znajdzie się 13 utworów, a wśród nich takie hity jak “Lay Low”, “Anyone I Want To Be”, “Obiecuję”, czy “Żyj”, których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły ponad 70 milionów wyświetleń.


ZOBACZ WIĘCEJ

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

UNIVERSAL MUSIC POLSKA