„Romance EP” – nowa ep – ka Runforrest’a

„Romance EP” to druga w karierze muzycznej ep – ka Runforresta. Wokalista, autor tekstów, gra na gitarze. Czasami nic więcej nie trzeba, bo właśnie tymi trzema rzeczami – głosem, słowem i dźwiękiem muzyk wytwarza niepowtarzalną atmosferę podczas słuchania jego utworów. Tak też jest z nowym materiałem, który ukazał się na najnowszej ep – ce.

Runforrest to przydomek artystyczny jaki przybrał sobie Grzesiek Wardęga, muzyk pochodzący z Krakowa. Biorąc udział w konkursie organizowanym z okazji jubileuszowej edycji kultowej trasy Męskie GranieMęskie Granie Young (czytaj więcej) – został jednym z siedmiu laureatów i głosami internautów wywalczył sobie występ na Scenie Ż podczas krakowskiego przystanku MG (20.07).

Jesienią dwa lata temu wydał swoją debiutancką ep – kę na której znalazło się pięć anglojęzycznych utworów – „Butterflies”, „Sleep”, „Lost”, „Fall” oraz „Stoned on Dylan”.

Runforrest wystąpił min. na Enea Spring Break (2017), Opole Songwriters Festival, Songwriter Łódź Festiwal, Sofar Sounds Warszawa i Kraków oraz OFF Scena Festiwalu Natia OFF Camera. Wystąpił przed Kortezem oraz był jednym z gości specjalnych pierwszej trasy żywieckiej grupy Sonbird. Na początku lutego Grzesiek wydał singiel zatytułowany „Oxytocin”, który dziś znajdziemy na najnowszej ep – ce artysty „Romance”. Oprócz solowej twórczości Runforrest jest częścią zespołu Misi Furtak.


„Romance EP” dostępne na:

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCrV7v2ocXQNkKlrv_ErGY3w


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/runforrestmusic/

Instagram: https://www.instagram.com/rnfrrst/