Sarsa w szczerym wyznaniu: “Niech ta maska spłynie z deszczem”

Po zagadkowym “Prologu”, postpunkowym „Balecie” i tanecznym „Cieście” Sarsa powraca z sensualnej podróży w głąb siebie z nowym singlem „Księżyc*”. Artystka stawia na naturalność i subtelność w melodyjnej balladzie, która jest kolejną zapowiedzią zbliżającego się albumu. 

Jesienią tego roku ukaże się nowy album Sarsy* – pierwszy we współpracy z wytwórnią oraz managementem Kayax. Od wydania poprzedniego materiału, artystka ewoluowała i obrała nowy, świadomy i bezkompromisowy kierunek. Nowy materiał zapowiadały już zagadkowy, melorecytowany „Prolog” i buntowniczy, postpunkowy „Balet” zaśpiewany w duecie ze Zdechłym Osą. W kwietniu ukazał się nowy singiel – „Ciasto”. Taneczny, energetyczny utwór opowiada o potrzebie zrzucenia z siebie starych warstw.

Nową odsłonę kierunku artystycznego Sarsy* symbolizuje tajemnicza gwiazdka. Artystka pragnie odsłonić przed słuchaczami skrywaną dotąd część osobowości i dać się poznać jako Marta. O tym właśnie opowiada jej najnowszy singiel. W poruszającej balladzie „Księżyc*” Marta prezentuje siebie w intymnej, kobiecej i szczerej do bólu wersji. Obraz do najnowszego utworu w reżyserii Olgi Czyżykiewicz podkreśla subtelną stronę Sarsy*.

Ten numer to moja próba dokopania się głębiej do siebie, do swojej kobiecości, do wolności bycia taką, jaką jestem naprawdę… przed samą sobą – Sarsa

Podziel się swoją opinią ;)