Sławek Krzanowski prezentuje singiel “Moje Miasto”

Sławek Krzanowski długo kazał czekać fanom na kolejny singiel. Cierpliwość w końcu została nagrodzona!

Od “Wiosny” minął rok

Jeśli przyjąć, że “Wiosna” była utworem przebojowym, to ,,Moje miasto” trzeba by pewnie umieścić gdzieś na przeciwnym biegunie. To piosenka lekko sentymentalna.

,,Moje miasto”, moja mała ojczyzna, relacje między nami bywają trudne jednak to jest moje miejsce na ziemi. To przede wszystkim ludzie, znajomi, przyjaciele i wiążące się z nimi wspomnienia. Powstała podobnie jak większość moich piosenek pod wpływem impulsu. Rzadko siadam z założeniem napisania czegoś konkretnego, raczej powiedziałbym, że piosenki czasem do mnie przychodzą. – mówi sam artysta.

Sławek Krzanowski to zaskakujący człowiek i artysta. Swoimi piosenkami zaprasza do znajomości. Interesują go te sprawy, które łączą go z innymi ludźmi. Ponieważ jest właśnie takim człowiekiem, dlatego zostałem jego fanem… a poza tym, tworzy kapitalną muzykę.

Jego pierwszy singiel “Do połowy” znalazł się na pierwszym miejscu w podsumowaniu grudniowej (2019) audycji Będzie Głośno na antenie Czwórki.

Sławek jest wokalistą, gitarzystą, twórcą muzyki i słów, ponad to produkcyjnie wspiera go Rafał Hilbrycht.

Sławek obecnie występuje solo, swoje gitarowe granie wspiera komputerem i syntezatorem. Muzyka i słowa tworzą niebanalne kompozycje. Chwytliwe refreny wcale nie deprecjonują ważkości tematów jakie porusza. Moim zdaniem jest to świetny materiał na przeboje, które zapadają w pamięć na długo.

Podziel się swoją opinią ;)