Sound’n’Grace zagra w Łodzi dla WOŚP

Sound’n’Grace zagra w Łodzi dla WOŚP

Łódzki klub muzyczny Wytwórnia wraca po 3-letniej pandemicznej przerwie do tradycyjnych koncertów na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku walczymy z sepsą!

Do 31. finału WOŚP pozostało już niewiele czasu. Łodzianie w najbliższą niedzielę (15 stycznia 2023 r.) będą mieli okazję poczuć przedsmak Orkiestrowych emocji, bawiąc się na charytatywnym koncercie w Wytwórni, Podczas wieczoru będzie można posłuchać muzyki na najwyższym poziomie, a potem wrzucić do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kilka złotych.

Wstęp jest bezpłatny!

“Jeśli kochacie muzykę musicalową, filmową oraz muzykę gospel – to wydarzenie jest dla Was! Usłyszycie to, co znacie i kochacie w najlepszych wykonaniach!”

klub Wytwórnia.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

Jedną z takich imprez w naszym mieście jest niedzielny koncert na ulicy Łąkowej. Wydarzenie uświetniać będą: m.in. Łukasz Karauda (śpiewak operowy, bas baryton), Agnes Violin (skrzypaczka, twórczyni spektakularnych widowisk muzycznych gdzie główną rolę grają jej autorskie aranżacje największych przebojów odgrywanych na skrzypcach elektrycznych), Dizzy Boys Brass Band, Jazzowy Chór Wytwórni oraz Teatr „Cogito”. Gwiazdą wieczoru będzie grupa contemporary gospel Sound’n’Grace, która zaprezentuje swoje największe przeboje.

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”

Harmonogram imprezy:
15.01.2023 r.
18:00 Otwarcie bramek
19:00 Koncert WOŚP
(materiały źródłowe: Wytwórnia / TuŁódź.pl)

Podziel się swoją opinią ;)