Świąteczny Dominik Dudek na zakończenie roku, ale to nie jego ostatnia premiera w 2023

Dominik Dudek to jeden z najbardziej twórczych artystów, którzy wygrali program The Voice Of Poland. W ciągu roku od zwycięstwa wydał 9 singli, w tym EP i najnowszy maxi singiel “December Again”, a to jeszcze nie koniec!

I znowu zbliża się grudzień, a z nim święta i christmasowe piosenki. Dominik Dudek prezentuje swój maxi singiel “December Again”, który idealnie wpisuje się w świąteczny kanon. Oprócz tytułowej piosenki, jako B-side znajdziemy polskojęzyczny singiel „Najgorsza świąteczna piosenka na świecie”. Dudek jest autorem słów oraz muzyki do obydwu kompozycji.

“December Again” to nostalgiczny utwór, który opowiada o tym, że warto mieć przy sobie ukochaną osobę, która będzie obok nas niezależnie od tego, co się stanie. To opowieść o chęci wspólnego starzenia się i snucia planów. “Piosenka December Again jest moją refleksją na temat ostatniego roku. Dochodzę do wniosku, że kiedy zbliża się grudzień i koniec roku, to najważniejsze jest mieć przy sobie ukochane osoby.” – mówi o piosence Dominik Dudek.

Drugi kawałek o przewrotnym tytule “Najgorsza świąteczna piosenka na świecie” to kompletne przeciwieństwo pierwszego utworu. Energetyczny, rockowy kawałek, który zachęca do refleksji nad zbliżającymi się świętami.

Świąteczne single to jednak nie koniec premier od Dudka w 2023 roku. Artysta przygotował dla swoich fanów dużą niespodziankę, którą już wkrótce zdradzi za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Z pewnością będzie to projekt, który zaskoczy wielu.


Dominik Dudek to multiinstrumentalista, tekściarz oraz producent, którego utwory “Be Good” oraz “Idę” dotarły do TOP15 polskiego Airplay Chart. Rok 2023 okazał się dla niego przełomowy – po wygranej w The Voice of Poland rozpoczął solową karierę, koncertując na największych scenach w Polsce m.in. na PGE Narodowym. Dudek nie zwalnia tempa i już w 2024 podzieli się ze swoimi słuchaczami swoim debiutanckim albumem.

Podziel się swoją opinią ;)