“Światło” – najnowszy singiel Magdaleny Meg Krzemień

Światło” to najnowszy singiel Magdaleny Meg Krzemień – Finalistki The Voice of Poland 8.  Utwór powstał przy współpracy z producentem muzycznym Marcinem Borsem, a także ze świetnymi muzykami takimi jak: Marcin Juszczyszyn, Michał Lewicki, Dominik Jończyk, którzy współpracowali m.in z Piotrem Cugowskim, Kasią Wilk, Piotrem Ziołą, zespołem Lecter czy Fiau.

Warstwa muzyczna wypełniona została elektroniczną przestrzenią z mocniejszym brzmieniem gitarowym, ciekawą linią basu oraz selektywną perkusją. Całość tego utworu w pełni określa temperament samej artystki, która jest silną kobietą ale nawet i jej zdarzały się chwile zwątpienia.

Utwór “Światło”  opowiada o moich przeżyciach, także niekoniecznie tych dobrych. Numer naszpikowany jest metaforami, które mają dla mnie bardzo sentymentalne znaczenie. Motywem przewodnim utworu jest światło, które daje nadzieję i siłę na “lepsze” jutro.

To już drugi singiel artystki, odkąd na świecie pojawiła się jej córka Zoja, dzięki której proces twórczy wokalistki nabrał rozpędu.

Artystka zaprosiła do teledysku Tomasza Ciachorowskiego znanego z takich produkcji filmowych jak “Linia Życia” czy “Afganistan”, z którym odegrała burzliwą relację damsko-męską, a jak wiemy, w życiu niekoniecznie takie historie kończą się happy’endem. Reżyserem teledysku jest Bartosz Satora. 

Podziel się swoją opinią ;)