“Swobodna” Ania Karwan prezentuje nowy singiel

"Swobodna" Ania Karwan prezentuje nowy singiel

Ania Karwan w nowej odsłonie – jako nieskrępowana artystka przedstawia nowy w pełni autorski singiel pt. „Swobodnie”. Utwór, którego premiera miała miejsce dzisiaj, zapowiada drugi album wokalistki, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Tym emocjonalnym utworem Ania Karwan zapowiada swój najnowszy album i zupełnie zmienia kierunek, w którym chce muzycznie podążać. Artystka po raz pierwszy przemówi w pełni własnym głosem, albowiem zadebiutuje jako autorka tekstów i muzyki.  

Ten szalenie ważny, jeśli nie najważniejszy album w dorobku Ani, będzie odzwierciedleniem transformacji i jej rozwoju w trakcie pandemii. Po latach spędzonych na scenie odważyła się powrócić do korzeni organicznego grania, a tym samym bardziej odkryła samą, pozwoliła sobie na podjęcie ryzyka, podejmowanie trudnych prób i popełniania błędów. Dojrzałe kompozycje i szczere poetyckie teksty to nowe oblicze Ani Karwan.  

Drugi album Ani Karwan ukaże się na jesieni 2022 roku nakładem wytwórni Agora Muzyka. 


Swobodnie to początek mojej nowej drogi. Znalazłam odwagę na błędy, zdjęłam wstyd, oczekiwania i pretensje. Ten utwór to dojrzałe rozstanie. Z kim, z czym? Ze wszystkim, z czym nie było mi po drodze. Kiedy kolejny raz czujemy już bezsilność, to moment, w którym warto zebrać się na odwagę i w dojrzały sposób powiedzieć sobie dość. Każdy ma do tego prawo.

Podziel się swoją opinią ;)