Sylwestrowa domówka z Sorry Boys, Mery Spolsky czy Happysad?

Ostatni dzień roku wymaga wyjątkowej oprawy – w tym roku ten klimat musimy sobie sami stworzyć w naszych domach. Ku uciesze fanów muzyki, tym razem mamy wybór nie tylko między sylwestrowymi gwiazdami z telewizji, które rok w rok serwują nam ten sam zestaw utworów, ale wirtualne świętowanie w towarzystwie min. Sorry Boys, Mery Spolsky czy grupy Happysad.

Specjalny, obłędnie klimatyczny występ Sorry Boys w Waszych domach wśród bliskich to idealne zaproszenie Nowego 2021 roku. Magiczne miejsce do którego zespół wraca po letnim koncercie wydaje się być stworzone do grania muzyki Sorry Boys. Bilety wtedy wyprzedały się w zaledwie 11 minut. Łąkowy, idylliczny klimat Folwarku Ruchenka to idealne dopełnienie charyzmy i talentu Beli.

SYLWESTER Z SORRY BOYS

Sylwestrowy koncert Mery Spolsky transmitowany z warszawskiej Hali Koszyki to kolejny bombowy pomysł na super zabawę w rytm przebojów spolsky.
Obok Mery Spolsky i jej twórczości trudno przejść obojętnie. Sama pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje… głównie do myślenia. Jej słowa są szczere i odważne, ubrane w mocne elektro-techno bity i piosenkowe melodie. Na swoim koncie ma już dwa albumy „Miło Było Pana Poznać” i „Dekalog Spolsky”, trzy nominacje do Fryderyków, kilka wyprzedanych tras koncertowych, miliony odtworzeń na YouTube i serwisach streamingowych. Słynie z bardzo energetycznych koncertów i zwariowanych stylizacji.

SYLWESTER Z MERY SPOLSKY

Na swoją imprezę sylwestrową zaprasza również grupa Happysad. Niedawno zespół wydał ósmy album, który nosi tytuł „Rekordowo Letnie Lato”. Pierwszym singlem promującym album był wydany 21 maja 2019 utwór „Cały”. Drugi singiel „Jak dawniej” . Obok nowości w czwartkowy wieczór nie zabraknie zapewne największych hitów bandu, za które kochamy ich już od blisko 20 lat! Nadchodzący rok będzie, więc bardzo jubileuszowy 😉

SYLWESTER Z HAPPYSAD

Podziel się swoją opinią ;)