Sylwestrowa Moc Przebojów w telewizji Polsat już za osiem dni

Najgorętsze wydarzenie w tej części Europy zbliża się wielkimi krokami! Bowiem Sylwestrowa Moc Przebojów, organizowana, oczywiście, przez telewizję Polsat, odbędzie się już za osiem dni! Na Stadionie Śląskim w Chorzowie zaprezentują się tacy artyści, jak Michał Szpak, Michał Wiśniewski, Sławomir czy Maciej Maleńczuk. Tradycyjnie nie zabraknie również wykonawców zagranicznych.


W trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019/2020 stary rok pożegna z nami silna reprezentacja polskich muzyków: SławomirMichał SzpakMichał WiśniewskiMaciej MaleńczukEnejFeelFuture FolkCleoDaj To GłośniejMiły PanMigRonnie Ferrari, Defis,After Party Long & Junior. Swoją obecnością imprezę uświetnią ponadto DJ BoBoCaptain Jack, Mikolas Josef, LayZee aka Mr. President i La Bouche. W role prowadzących wcielą się się zaś: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Rafał Maserak, Elżbieta Romanowska, Barbara Kurdej-Szatan, Karolina Gilon i Damian Kordas.


Podczas specjalnej konferencji prasowej, która miała miejsce 20 listopada br., marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski zapewnił, że wstęp będzie bezpłatny.

W zeszłym roku decyzja o organizacji sylwestra na Stadionie Śląskim była strzałem w dziesiątkę. We wspólnej zabawie uczestniczyły ponad czterdzieści dwa tysiące osób oraz prawie dwa miliony widzów obejrzało to wydarzenie przed telewizorami. To ostatecznie przekonało nas, że decyzja o organizacji sylwestra na Śląskim była słuszna. Jestem przekonany, że tegoroczna impreza będzie jeszcze bardziej atrakcyjna pod względem muzycznym i wizualnym. Pomoże temu z pewnością przygotowana specjalnie pod obiekt stadionu scena, na której wystąpi szereg gwiazd krajowej i światowej muzyki rozrywkowej – podkreślał marszałek.


Współorganizatorem wydarzenia po raz kolejny są Katowice.

Cieszę się, że to wielkie, zapoczątkowane w Katowicach wydarzenie muzyczne jest kontynuowane. Przez trzy sylwestry bawiliśmy się w Katowicach przed Spodkiem, a od ubiegłego roku wspólnie z marszałkiem  przenieśliśmy tę imprezę tu, na Stadion Śląski, uważając, że to wydarzenie powinno być nieco większe i dedykowane jako śląski i regionalny sylwester – mówił Marcin Krupa.


zajrzyj po więcej:

Polsat na Facebooku
Sylwestrowa Moc Przebojów na Facebooku