Tak Brzmi Miasto – szósta edycja już w najbliższy weekend 11-12.11.2017

Już w najbliższy weekend, tj. w dniach 11-12 listopada 2017, w Krakowie odbędzie się szósta edycja konferencji i festiwalu Tak Brzmi Miasto. Event ten jest przygotowywany z myślą o osobach, które rozpoczynają karierę w przemyśle muzycznym. Tematem tegorocznej edycji jest szeroko rozumiana współpraca. Na konferencji będzie tematyka dotycząca współpracy w zespole czy mediami oraz jak budować sieć kontaktów i jak formalnie regulować współpracę. Również będzie podjęta tematyka o europejskich sieciach kreatywnych. Podczas konferencji dyskutować będą specjaliści z różnych dziedzin w ponad 20 panelach, warsztatach i wykładach.


Związek Producentów Audio Video został partnerem wydarzenia oraz w ramach współpracy będzie uczestniczył w panelach dyskusyjnych, które dotyczą współpracy na rynku muzycznym oraz eksportu polskiej muzyki. Reprezentanci Związku Producentów Audio Video wezmą udział w dyskusji – „Sieć kontaktów, czyli w grupie siła” w sobotę o godzinie 12.30, a także będą uczestniczyć w panelu poświęconemu eksportowi polskiej muzyki – „Eksport polskiej muzyki – gdzie jesteśmy, a gdzie możemy być”, które odbędzie również w sobotę o godzinie 15.00.


Oprócz części konferencyjnej, która odbędzie się w Krakowie na ul. Krakowskiej 41 w Teatrze Nowym Proxima, będzie także część muzyczna. Koncerty odbędą w pięciu krakowskich klubach usytuowanych w dzielnicy Kazimierz. Wszystkie koncerty  będą miały miejsce 11 listopada 2017 roku. Rozkład koncertów tegorocznej edycji Tak Brzmi Miasto wygląda następująco. W klubie Serce wystąpią: runforrest, rivers.real, Sonbird oraz Dziewczęta. Natomiast w Pięknym Psie pojawią się : Artykuły Rolne i Eluktrick. Za to   w kultowej Alchemii wystąpią: Sasha Boole oraz Smoking Barrelz. Na Barce będzie koncert Kuby Dudy /Impro KRK, a w klubie Drukarnia wystąpią: Świderile, Bażant oraz It’s July Already.


Szczegółowy program znajduję się na stronie wydarzenia http://takbrzmimiasto.pl.

Podziel się swoją opinią ;)