“Tak Cię Pamiętam” – Goya prezentuje wspominkowy teledysk

Utwór promuje najnowszy album zespołu, zatytułowany “Rozdział VIII”.

Beztroskie lata 90’s. Fleetwood Mac, Annie Lennox, Kate Bush, Phil Collins… Muzyka pop królowała na całym świecie. Wielokulturowość i różnorodność. Każdy mógł być kim chce i wyznaczać swoje trendy. Klimat tamtego okresu i Ci wspaniali wykonawcy byli inspiracją dla zespołu GOYA podczas powstawania najnowszego albumu . 

“Tak Cię Pamiętam” to powrót do lat 90tych. Tęsknota za prostymi i szczerymi relacjami. Tęsknota za bezpośrednim kontaktem człowieka z drugim człowiekiem. “Czasem jak lukier i w wersji smutnej, z płomieniem w oczach i niepewnym jutrem” – kiedyś nasze emocje były bardziej widoczne, szczere i realne. Byliśmy bardziej skłonni do rozmowy i okazywania naszych  prawdziwych emocji. Teraz ludzie pokazują wybiórczo to co chcą pokazać i to co “lepiej się sprzeda” – mówi Magda Wójcik, liderka zespołu Goya. 

Utwór pochodzi z najnowszej płyty zatytułowanej “Rozdział VIII”, która ukazała się w marcu tego roku.

Album dostępny jest dostępny na wszystkich serwisach streamingowych.

Zespół Goya znany jest z wielu melodyjnych i ciepłych utworów takich jak: „Smak słów”, czy „Tylko mnie kochaj” – które na stałe zapisały się w historii polskiej piosenki i wspięły na szczyty list przebojów. 

W najbliższym czasie zespół Goya, będzie można zobaczyć na koncertach:
28 września – Kraków 
29 września – Wrocław 
21 października – Łódź 
16 listopada – Łomża

Podziel się swoją opinią ;)