„Taka jak stokrotka” – premiera nowego singla Sławomira Grzymka i Lekko Pijanych

Lekko Pijani ze Sławomirem Grzymkiem na czele, po świetnie przyjętym zarówno przez media jak i słuchaczy, utworze „Nie ma miłości”, wydaje kolejny singiel. Jest nim „Taka jak stokrotka”, dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Zespół, znany już z dwóch albumów – „Piosenki (nie)popularne” i ubiegłoroczny „To tylko muzyka” tym razem stawiają na przedstawianie pojedynczych piosenek, ale za to w regularny sposób. Co sześć tygodni będzie pojawiać się kolejny z czterech zarejestrowanych wiosną utworów. Drugim z nich jest „Taka jak stokrotka”. Cały materiał stanowi całość i jest spójna, jednak Lekko Pijani przyzwyczaili słuchaczy do bawienia się i żonglowania stylami. Jednak z pewnością możemy zapewnić, że piosenka spodoba się miłośnikom gitarowego, alternatywnego grania.

To nie koniec ofensywy Sławomira Grzymka z zespołem, w przygotowaniu jest kolejny materiał. W międzyczasie Grzymek, znany chociażby z jednej głównych ról drugiego sezonu serialu „ZNAKI” (AXN, dostępny również na Netflixie), przygotowuje się do kolejnych ról aktorskich. Jak widać, Lekko Pijani rozpieszczają fanów tym co nowe. Dlatego, żeby być na bieżąco, mocno polecamy sprawdzania kanałów social media tych jakże ciekawych i oryginalnych Artystów!

Podziel się swoją opinią ;)