Taneczna niespodzianka od Arka Kłusowskiego na rocznicę wydania „Lumpeksu”

Arek Kłusowski świętuje pierwszą rocznicę wydania swojego albumu “Lumpeks”. Z tej okazji artysta przygotował muzyczne niespodzianki, a już dziś do sieci trafił trzeci z tanecznych remixów i tym razem jest to interpretacja utworu “Słodki koniec tych dni” w wykonaniu DJ BLIKA.

„Lumpeks” to drugi, autorski krążek Arka Kłusowskiego, który ukazał się 21 maja 2021 roku. Znalazło się na nim 11 utworów w klimacie letniego, tanecznego pop’u, a singlami promującymi materiał były „Antarktyda”, „Idealny syn”, tytułowy „Lumpeks” oraz „Papierowy Dom”. Jak mówi sam Arek – ten album to bardzo osobista historia, jednocześnie rozpoczęcie nowego rozdziału w jego karierze i próba ponownego wystylizowania muzycznej tożsamości.

Od wydania „Lumpeksu” minął prawie rok, a w tym czasie Arek Kłusowski zdążył mocno zaznaczyć swoją pozycję na rynku muzycznym. Jego album został dostrzeżony przez branżę i po jego premierze, artysta koncertował w całym kraju i wystąpił na wielu letnich festiwalach, w tym dwóch emitowanych na żywo w telewizji: Top of The Top Festiwal w TVN oraz RMF Hit Festiwal w Polsat. Teraz przyszedł czas na świętowanie rocznicy wydania krążka i z tej okazji możemy spodziewać się wielu muzycznych niespodzianek. Pierwszą z nich był remix „Papierowego domu” od duetu SARAPATA, drugą natomiast – interpretacja hitu “Idealny syn” w wykonaniu Szatta. Teraz DJ BLIK prezentuje swoją wersję utworu ”Słodki koniec tych dni”.

Za remix utworu “Słodki koniec tych dni” odpowiedzialny jest DJ BLIK – przybysz z kosmosu, który rozbił swoją rakietę w centrum stolicy. Obecnie tuła się po warszawskich miejscówkach w poszukiwaniu imprezy i wysyła pocztówki wszystkim, którzy użyją filtra ze strony www.djblik.com i pomogą mu zadomowić się w tym nowym, dziwnym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.