The Freuders & Graudance w łódzkim TU!

Już 5 października, w łódzkim klubie TU ponownie usłyszymy The Freuders, który tym razem wystąpi z zespołem Graudace.


The Freuders to minimalistyczny kolektyw muzyczny stawiający na solidność sekcji rytmicznej, zalany gitarowym sosem, doprawiony szczyptą charyzmatycznych wokali. Delikatny zapaszek cmentarza, albo emanacja czarnej dziury. Muzyczne połączenie Dennisa Rodmana i twórczości Salvadora Dali.
Chłodno i bez przebaczenia. Do tej pory zespół The Freuders zaistniał w świadomości słuchaczy przede wszystkim dzięki swoim żywiołowym, głośnym i emocjonalnym występom na żywo m. in. na Męskim Graniu, Soundrive Festivalu, Fląder Festiwalu, L’ART Festivalu czy grając na antenie radiowej Trójki w Studio im. Agnieszki Osieckiej.Zespół Graudance to surferzy zimnej fali i psychodelicznego post-punka. Smażymą dźwięki i siebie w kotłowni starej willi na Żoliborzu w Warszawie. Ich utwory i teksty zawsze bazują na improwizacjach i są w 100% wypadkową wszystkich członków zespołu.
Nasze aktualne utwory traktują o: snach, relacjach, kobietach, koniach, samochodach, ostrych narzędziach, roślinach, młodości-starości, masowym wymieraniu, telewizji.Co, gdzie, kiedy?

Gdzie: TU – Rewolucji 1905 r. 10 – Łódź

Kiedy: 05 października

O której: 20:00

Za ile: 25 ZŁ – PŁATNE NA BRAMCE


Więcej informacji:

Wydarzenie

The Freuders

Graudance

TU