Tola Janowska debiutuje optymistycznym „Będzie dobrze”

Tola Janowska debiutuje optymistycznym „Będzie dobrze”

Młoda artystka rozświetla jesienną chandrę swoim pierwszym singlem.

Tola Janowska jest alt-popową artystką młodego pokolenia, która stawia na oryginalne wykonania i wizerunek. Jej debiutancki singiel „Będzie dobrze” stanowi idealne przetarcie panującego obecnie, jesiennego mroku. Nostalgiczny nastrój piosenki rozjaśnia warstwa tekstowa z pozytywnym przekazem. Tola w świetny sposób zamknęła w singlu aktualność dotykających ją i jej rówieśników problemów i nieodłączny dla niej optymizm.

Klip utrzymany jest w jesiennych barwach, wśród których dominujący kolor stanowi żółty – ulubiony kolor artystki. Obraz uzupełnia utwór o dodatkową porcję pozytywnej energii. Pomysłodawcą fabuły teledysku była sama Tola, która treść swojej debiutanckiej piosenki chciała ukazać w metaforyczny, nieoczywisty sposób.

Singiel stanowi wprowadzenie do świata artystki: jej przemyśleń i artystycznego spojrzenia na rzeczywistość. Jego kontynuację słuchacze będą mogli poznać w kolejnych wydaniach Toli, które wspólnie zepną się w jej pierwszą EPkę. Z pewnością trafi ona do serc wszystkich fanów alt-popowych brzmień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.