„Trigger” Ani Byrcyn już dostępny

“Trigger” to utwór, który idealnie wpisuje się klimaty Jamesa Bonda! Klip oszałamia, głos hipnotyzuje, a uroda olśniewa!

Anglojęzyczna piosenka pt. „Trigger” to kolejny singiel Ani Byrcyn, do której Ania napisała i skomponowała, zarówno tekst jak i muzykę. Piosenkę wyprodukował Bartłomiej Marszałek.

Ania Byrcyn od dziecka występuje także w zespołach góralskich – obecnie z zespołem 9SIYŁ koncertuje się na całym świecie, krzewiąc muzykę, kulturę i tradycje Podhalan.

Singiel powstał w 2020 roku, a jego polską wersję Ania zaprezentowała w 11. edycji programu The Voice Of Poland.

„Trigger” już przed oficjalną publikacją został doceniony za granicą.  Wygrał głosami jury oraz zajął 3. miejsce według publiczności w hiszpańskim BravoFestival — międzynarodowym festiwalu dla wokalistów-uczestników Eurowizji i Eurowizja Kids oraz europejskich i światowych talent show, takich jak „The Voice of…”, „Mam Talent” czy „X-Factor”.


Trigger jest pierwszą piosenką w języku angielskim, którą decyduję się pokazać. Utwór opowiada o sile, determinacji i wytrwałości. Poprzez tę piosenkę chciałam podkreślić, żeby mimo przeszkód i problemów, które pojawiają się na naszej drodze, walczyć o wyznaczone sobie cele i marzenia.”

Podziel się swoją opinią ;)