Trzeci solowy album Sylwii Lipki pt. „Wbrew Pozorom” nadchodzi wielkimi krokami!

„Wbrew pozorom” to trzeci album artystki, który swoją premierę będzie mieć już pod koniec miesiąca (30.08). Obie poprzednie uzyskały status złotej płyty. Teledysk do pierwszego singla promującego album „Wbrew pozorom” o tym samym tytule, w kilka dni zdobył 500 tysięcy wyświetleń i przez trzy pierwsze dni utrzymywał się w pierwszej dwudziestce „Karty na czasie” platformy YouTube. Początkiem sierpnia na kanale Sylwii ukazał się drugi singiel promujący jej najnowszą płytę.

Singiel „Cztery Łapy” jest pozytywną odskocznią od rzeczywistości, opowiada o ważnym problemie na którym skupia się cała płyta artystki, czyli o tym jak radzić sobie ze sławą oraz hejtem jako osoba publiczna. – zaznaczmy, że artystka prowadzi kanał YT od 2009 roku, a najczęściej oglądanym filmem na kanale jest piosenka „Zapomnieć chcę”, która ma w tym momencie 6,6 mln wyświetleń.


Sylwia Lipka – popularna gwiazda młodego pokolenia. Sylwia rozpoczęła swoją karierę na platformie YouTube, gdzie dodawała początkowo filmiki lifestylowe, a potem idąc za
swoją pasją postanowiła zacząć śpiewać. Dużą szansę rozwoju dała jej telewizja Disney Channel dla której prowadziła program I love Violetta.