Tulia zapowiada nadejście wiosny

Najpierw popłynęła „Rzeka”, po niej rozpętała się „Burza”, a teraz wspaniałe żeńskie trio Tulia prezentuje trzecią piosenkę, która zwiastuje jego drugą płytę, oraz teledysk do niej. Tym razem Tulia, Patrycja i Dominika pięknie wyśpiewują historię, która wiąże się z wiosną.

Trzeci utwór zespołu Tulia zapowiadający nowy album nosi tytuł „Marcowy”. To idealny materiał na hit, z nasyconym pozytywnymi emocjami, zaraźliwym, natychmiast zapadającym w pamięć refrenem i znakomitym popowym podkładem.

Tulia BiczakPatrycja Nowicka i Dominika Siepka przedstawiają w piosence magiczny, leczniczy wpływ wiosny w życiu dwojga kochających się osób, w których w klipie wcielają się ubrani w ludowe stroje tancerze. Ci niezwykle subtelnie i jednocześnie bardzo sugestywnie opowiadają swoim tańcem o życiu bohaterów „Marcowego”.

Oboje bohaterowie urodzili się w marcu. W marcu się poznali, zakochali się w sobie, a następnie się pobrali. Również w marcu przyszły na świat ich dzieci i w tym miesiącu bohaterowie piosenki kupili nowy dom. Nic dziwnego, że po takich doświadczeniach z nadejściem wiosny budził się w nich większy optymizm. „Na pewno na wiosnę przyjdzie nadzieja i będą radosne niebo i ziemia, pokryje się szarość soczystym kolorem, a łąki i pola pokryją się wzorem” – śpiewa Tulia w refrenie.

Oczywiście nie zawsze wszystko się udawało. Były trudne chwile, nieporozumienia, ale w takich momentach kochankowie spokojnie czekali na nadejście wiosny w marcu, a wtedy znowu wszystko wraz ze słońcem i eksplozją barw w naturze, wracało na właściwe tory („I co złego przeszło, dobrze było dalej”). Czy jednak ta historia ma dobry koniec? Czy życie łagodnie obeszło się z zakochaną parą z „Marcowego”? Tego można się dowiedzieć, oglądając teledysk do piosenki: „Marcowy”, „Rzeka” i „Burza” są zapowiedzią drugiej studyjnej płyty zespołu Tulia, której premierę zaplanowano na 21 maja 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.