VooDoo prezentuje tytuł i okładkę nowego albumu, koncert promocyjny 16.03. w Warszawie.

Prezentujemy okładkę nowego albumu grupy VooDoo. Pierwszy po reaktywacji album krakowskich klasyków heavymetalu nosić będzie tytuł po prostu „MMXIX”. Autorem okładki jest Piotr Szafraniec, znany już dobrze w świecie muzycznym grafik oraz autor projektów do wielu płyt rockowych i metalowych polskich i zagranicznych artystów. 

VooDoo „MMXIX” to rzecz jasna dzieło zbiorowe wszystkich muzyków grupy. Za warstwę  muzyczną odpowiadają głównie Andrzej Knapp i Ryszard Krupa, założyciele i liderzy VooDoo. W sferze tekstowej a nawet śmiało rzec można poetyckiej, utwory są autorstwa Piotra Foremana Forysia. Zespół zrealizował nagrania zawarte na najnowszym albumie w latach 2016 – 2019 w studiach MDK Częstochowa, DMP Drzewiecki Media Productions Kraków oraz B&B Recods Niepołomice. Aranżacji utworów dokonali Andrzej Knapp, Ryszard Krupa oraz Marek Kluźniak. Mixem i realizacją nagrań zajął się Zbigniew Perliński, który wraz z Jarkiem Teoilfem pracował również nad masteringiem nagrań. Producentami płyty jest duet Knapp & Krupa. Zdjęcia są autorstwa Pawła Świrka, natomiast za realizacje wydania płyty, jej promocję oraz inne działania odpowiada Monika A.Gąsiorek manager zespołu (M-ART).

Zespół VooDoo w składzie: Andrzej Knapp – gitara, Ryszard Krupa- gitara, Tomek Kluźniak- bas, Wiktor Kierzkowski – perkusja zaprosił do wykonania partii wokalnych Piotra Foremana Forysia znakomitego wokalistę znanego również ze współpracy z zespołem Pudelsi oraz Gosię Kotwicę odpowiedzialną za chórki.

Muzycy VooDoo oddają do rąk fanów dzieło skończone w znaczeniu zarówno muzycznym, jak i filozoficznym a przede wszystkim jest to kawał znakomitej ciężkiej muzy z najlepszej szkoły z jaką możemy mieć do czynienia. Polecamy sięgnąć po nowy album naszych krakowskich klasyków a na pewno się nie zawiedziecie. To nie jakieś kombinacje czy artystyczne frustracje, to kawał prawdziwego mocnego rocka , czysty metal-szlachetny.

Przypominamy, płytę będzie można zakupić po raz pierwszy podczas specjalnego wydarzenia promocyjnego w Warszawie w dniu 16 marca. Tego wieczoru oprócz gospodarzy koncertu grupy VooDoo w Warszawie wystąpią specjalni goście z Holandii, legenda metalu z kraju wiatraków Martyr  ze swoim niezwykłym metalowym show. Oprócz gości z Utrechtu pojawi się warszawska formacja Aquilla, która otworzy koncert.


16.03.19 – VooDoo Club – Warszawa

 
VooDoo  w VooDoo promuje album,
zagrają :
MARTYR ( metal) – NL
VOODOO ( heavy metal) – PL 
Aquilla ( heavy metal) – PL 
Al. Prymasa Tysiąclecia 48 A- WARSZAWA
bilety – 30,-zł 
ONLINE :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.