Wiosna zimą, czyli nowy singiel od Sonii Maselik

Sonia Maselik po przebojowym singlu „Nie mów nic nikomu” prezentuje kolejny utwór przepełniony pozytywną energią – „Do przodu”.

Wpisująca się w kanon artystów „singer-songwriter” Sonia Maselik przyszykowała na najbliższe miesiące wiele muzycznych niespodzianek. Pierwszą z nich jest numer „Do przodu”. Artystka czerpie garściami z klasycznego, radiowego popu dodając od siebie poczucie humoru, dystans do siebie i pozytywne przesłanie. Najnowszy singiel spełnia wszystkie powyższe przesłanki, aspirując jednocześnie do bycia hitem zbliżającej się wiosny.

Pomimo niesprzyjających okoliczności, ubiegły rok był dla Soni trampoliną do sukcesu. Jak sama mówi: „Jeden miesiąc wystarczył by moje życie wywróciło się do góry nogami!”. Wszystko za sprawą zwycięstwa w konkursie organizowanym przez RMF FM – „Twoje 5 minut w RMF FM”. Piosenkarka pochodząca z Piekar Śląskich chwilę później podpisała kontrakt z wytwórnią fonograficzną Sony Music Poland, a po kilku tygodniach „Nie mów nic nikomu” był jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych.

Sonia Maselik tworzy swoją muzykę już od wielu lat co sprawiło, że gdy nadeszło to przysłowiowe „5 minut” wokalistka była przygotowana wzorowo. To właśnie jej prywatne doświadczenie i wiele prób realizacji marzeń zainspirowało ją do napisania piosenki, która doda siły i otuchy wszystkim tym, którzy codziennie realizują swoje pasje, marzenia oraz konsekwentnie starają się dojść do celu.

Singlowi towarzyszy kolorowy, pełen różu teledysk zrealizowany przez Garage Media Group.

Podziel się swoją opinią ;)