WOJTEK CUGOWSKI: „Zaplątani” – premiera singla i teledysku

Wojtek Cugowski właśnie wydał nowy singiel o tytule “Zaplątani”, który jest rockową balladą w tempie szybkiego spaceru w słoneczny dzień

W tej piosence artysta opowiada o zakochaniu i szczęśliwym zaplątaniu we wspólne życie. Wychowany na klasyce rocka, Wojtek Cugowski jest wszechstronnym wirtuozem gitary i wokalistą, który w swojej twórczości pozostaje wierny tradycji muzykowania wolnego od producenckich udziwnień i ulepszeń.

Wojtek Cugowski mówi o “Zaplątanych”: “W tych ciężkich czasach chciałem zaprezentować coś lekkiego, zwiewnego i przyjemnego w odbiorze. A cóż może być bardziej przyjemnego niż obserwowanie rozkwitu miłości między dwojgiem ludzi w jej najbardziej intensywnym, „nowalijkowym” okresie? To dynamiczna, rockowa ballada. Hardrockowe brzmienia gitary spotykają się tu z popową melodią. Mogłem wykazać się jako instrumentalista i wokalista, ważne są też nastrojowe chórki w chwytliwym refrenie. To stylistyka, która jest mi zdecydowanie najbliższa. Dla niektórych może niedzisiejsza, ale dla mnie – ponadczasowa.”

Piosenkę “Zaplątani” można słuchać na wszystkich platformach streamingowych, a do sieci trafił już teledysk w reżyserii Dominika Czecha. W rolach głównych wystąpili Adrianna Janowska-Moniuszko, Olek Różanek i… Wojtek Cugowski oczywiście.

Podziel się swoją opinią ;)