ZAGI prezentuje nowy singiel – “insomnia”

Już dzisiaj premiera najnowszego singla Zagi pt. “insomnia” który po elektronicznym i tanecznym “huhu” wprowadzi słuchaczy w melancholię.

“Insomnia” to jeden z najbardziej refleksyjnych i wzruszających utworów spośród tych, którymi artystka podzieliła się w ostatnim czasie.

“Insomnie napisałam po tym, jak w jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu dowiedziałam się o jednym z najsmutniejszych zdarzeń. Miałam kumpla, z którym pracowaliśmy razem w wytwórni, który dużo mnie nauczył o rynku muzycznym i który odegrał dużą rolę w moim muzycznym życiu. Poniekąd dzięki pracy z nim stałam się artystką prawdziwie niezależną, która założyła własną wytwórnię i bookuje własne koncerty. Wydaje mi się, że dopóki ktoś o nas myśli i pamięta, to nie znikamy z tego świata całkowicie, dlatego postanowiłam tę piosenkę wypuścić, by dać znak, że pamiętam. To piosenka dla wszystkich, którzy kiedyś kogoś stracili i nie zdążyli się pożegnać. Dedykuję ją mojemu serdecznemu koledze Damianowi Ekmanowi.”

ZAGI

Utwór współprodukował (oraz zajął się miksem i masteringiem) Michał Wrzosiński, z którym Zagi współpracowała już wielokrotnie, m.in. przy ostatnim albumie “Prześwit” czy singlu “na haju w maj”. W utworze poza Zagi (wokal, gitara, chórki) usłyszymy jej zespól – Macieja Izdebskiego (gitara), Michała Patoletę (bas) i Michała gumiennego (perkusja)

Podziel się swoją opinią ;)