Zalewski i Zawiałow zrobili Jaśniej na Męskim Graniu!

W ubiegłą sobotę na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbył się szósty przystanek jubileuszowej trasy Męskie Granie. Line – up na to wydarzenie zwalał z nóg, zarówno na Głównej Scenie jak i Scenie Ż (Robert Cichy, The Cassino, Kasai, Mrozu). 

Fantastyczne rozpoczęcie należało do Darii Zawiałow, której koncert mimo, że pierwszy zgromadził taką publiczność jak gdyby grała koncert finałowy. Artystka otrzymała również na scenie Męskiego Grania złotą płytę dla albumu “Helsinki” (czytaj więcej). Potem trochę zwolniliśmy tępo, gdy scenę otoczyła zupełnie inna aura, delikatniejsza i melancholijna, bo pojawił się ten, którego tego lata jest bardzo mało – Kortez. Oprócz nich na scenie zagrała również Orkiestra Orkiestr pod przewodnictwem Andrzeja Smolika, Marysia Peszek i Bass Astral x Igo, gdzie gościnnie w utworach “Feeling Exactly”  oraz “Would” usłyszeliśmy Krzysztofa Zalewskiego.

To właśnie jego występ wzbudził najwięcej emocji, bo podczas jego występu z zespołem oprócz rewanżowego występu Igora Walaszaka w piosence “Luka” do członka tegorocznej Orkiestry Męskiego Grania dołączyła Daria Zawiałow. Duet wspólnie odśpiewał piosenkę “Jaśniej” pochodząca z płyty “Zelig” (2013).

Nie był to ich pierwszy wspólny występ. Zalewski i Zawiałow razem na scenie spotkali się podczas Gali Fryderyków w 2018 roku, gdzie zaśpiewali “Malinowego chruśniaka” i “Polsko”.

Zajrzyj po więcej:

FB: Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow

Instagram: Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow