Zalewski, Pietrucha, Sonbird, Marcelina, niXes, tęskno – pierwsi artyści Edison Festival 2019

Już w przedostatni lipcowy weekend (20 – 21.07) rusza druga edycja Edison Festival – Taste The Music organizowanego we współpracy Good Taste Production z Hotelem Edison położonym w okolicy jeziora Kierskiego. Tam też odbędą się koncerty min. Krzysztofa Zalewskiego, Julii Pietruch, Sonbird, Marceliny duetu tęskno oraz niXes. 

W zeszłym roku nad jeziorem Kierskim odbyła się pierwsza edycja tego festiwalu, już wtedy kameralany klimat, niesamowita atmosfera, lipcowe słońce i jezioro, przedzierające się przez korony zielonych drzew no i oczywiście wspaniali artyści, którzy byli dopełnieniem całego wydarzenia sprawiło, że festiwal ten wyróżnia się na tle innych tego typu imprez.

Ten sukces organizatorzy postanowili kontynuować i w tym roku, a dotychczas ogłoszony line – up już sam w sobie jest zapewnieniem udanego lipcowego weekendu jaki możemy spędzić przy Hotelu Edison w Baranowie niedaleko Poznania.

Pierwszego dnia – sobota, 20.07 – wystąpią Julia Pietrucha, Marcelina oraz niXes, czyli najnowszy projekt Ani Rusowicz.

This slideshow requires JavaScript.

Kobiecy akcent przełamie w niedzielę, 21.07, nie kto inny jak Krzysztof Zalewski razem z Sonbird. Ostatniego dnia wystąpi również duet tęsknoJoanna Longić i Hania Rani.

This slideshow requires JavaScript.


Bilety na to wydarzenie będą dostępne od 20.02 na stronie:

https://www.eventim.pl/tickets.html?affiliate=PLE&doc=campaignMobile&campaign=good-taste&hfhide


Zajrzyj po więcęj:

FB: https://www.facebook.com/EdisonFestivalTasteTheMusic/

www: http://goodtaste.pl/