Zalewski wraca do Jarocina. Kto jeszcze zagra podczas Jarocin Festiwal 2021?

Kultowy festiwal w Jarocinie odbędzie się w dniach 16 – 18 lipca 2021. Choć celebrowaniu 50. rocznicy festiwalu przeszkodziła w 2020 roku pandemia, tym razem wierzymy, że tradycji stanie się zadość i uda nam się spotkać pod sceną na boiskach przy Maratońskiej. Wśród potwierdzonych w line-upie artystów są: Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Nocny Kochanek, Edyta Bartosiewicz, Sorry Boys, Paula i Karol, Strachy Na Lachy, Decapitated, The Analogs, Masturbator, JAD, Izzy and the Black Trees, Pull The Wire i Dziwna Wiosna.

16 lipca 2021 r. odbędzie się specjalny koncert Dezertera z okazji 40-lecia zespołu. Na 18 lipca 2021 r. zaplanowany został koncert zespołu Happysad na 20-lecie grupy. Innym koncertem specjalnym będzie występ zespołu Armia (17 lipca 2021 r.) z okazji 30-lecia wydania albumu “Legenda”.

Wśród wisienek na tym festiwalowym torcie znajdziemy również występ Krzysztofa Zalewskiego, który wraca na Jarociński Festiwal z solowym materiałem z najnowszej płyty “ZABAWA”. Jego ostatni występ podczas którego zaaranżował na nowo utwory Czesława Niemena zaowocował fantastyczną płytą “Zalewski śpiewa Niemena” oraz kilkoma wyprzedanymi trasami. Podczas koncertu “Motyw: Niemen” artyście towarzyszyły na scenie min. siostry Przybysz.

Tegoroczna edycja festiwalu to trzy dni z czołówką polskiego rocka, powrotami oraz wydarzeniami specjalnymi. Bilety w sprzedaży od 15.03.2021 od godz. 12:00 w serwisach Eventim, eBilet, Biletomat i Ticketmaster.Festiwal w Jarocinie sięga swoją historią lat 70. XX w., kiedy to funkcjonował jeszcze w zasięgu regionalnym pod nazwą Wielkopolskie Rytmy Młodych. Przez lata przeobrażał się pod kątem nazwy, programu, stając się jedną z najważniejszych i kultowych imprez muzycznych w Polsce. Na dużej scenie swoje pierwsze występy dawali m.in.: Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, T-Love, Moskwa, Oddział Zamknięty i wielu, wielu innych.

LINE-UP:

16 lipca 2021
Dezerter – koncert na 40-lecie zespołu
Decapitated
JAD
Pull The Wire
Izzy & The Black Trees
Nocny Kochanek
Strachy Na Lachy
Paula i Karol

17 lipca 2021
Armia – koncert specjalny z okazji 30-lecia wydania albumu “Legenda”
Edyta Bartosiewicz
Gutek
Sorry Boys
Masturbator
Dziwna Wiosna
Decadent Fun Club

18 lipca 2021
Happysad – koncert na 20-lecie zespołu
Krzysztof Zalewski
Kwiat Jabłoni
Daria Zawiałow
The Analogs

Organizatorem tegorocznej edycji festiwalu będzie poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Swoje doświadczenie buduje na rynku od 2013 roku, stając się w krótkim czasie zaufanym i prestiżowym producentem, partnerem oraz promotorem muzyki polskiej i zagranicznej. Agencja organizuje trasy koncertowe oraz festiwale muzyczne w całej Polsce.

Podziel się swoją opinią ;)