Mery Spolsky, Krzysztof Zalewski, Dezerter, Mela Koteluk zagrają na festiwalu Frytka Off Jazd! Zobacz pełny line up.

Festiwal Frytka Off Jazd to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń na kulturalnej mapie Częstochowy, ale i województwa Śląskiego. Dziewięć lat temu kiedy festiwal jeszcze raczkował, a jego scena mieściła się na kultowej promenadzie frytkowej skąd zresztą wzięła się nazwa festiwalu nikt nie spodziewał się, że urośnie on do takiej rangi. Jedną z największych zalet festiwalu jest to, że zaproszeni Artyści reprezentują przeróżne gatunki muzyczne i przekazują uczestnikom wydarzenia zupełnie inne emocje.

W tym roku line up festiwalu jest naprawdę doskonały i każdy miłośnik muzyki powinien się tu wybrać.
Pierwszego dnia festiwalu czyli 14 czerwca zagrają:
17.00 Sołtys
18.00 Mery Spolsky
19.30 Dezerter
21.00 Kapela ze Wsi Warszawa
22.30 Mela Koteluk
23.30 Biernaski (scena dj’ska)

Pierwszy dzień festiwalu to prawdziwa muzyczna uczta dla fanów zarówno eklektycznych i  kobiecych głosów za sprawą występów Meli Koteluk czy Mery Spolsky, ale również fani mocnych, rockowych dźwięków będą usatysfakcjonowani dzięki występom takich formacji jak Dezerter czy prawdziwej już legendy Kapela ze Wsi Warszawa.

Mela Koteluk / fot. Patrycja Kotecka / Muzykoholicy.com

Drugiego dnia festiwalu – 15 czerwca zagrają:
16.30 Kozak System
18.00 Acid Drinkers
19.30 Xxanaxx
21.00 L.U.C & Rebel Babel Ensemble, gościnnie – Marcelina, Abradab z towarzyszeniem – Orkiestra Dęta OSP Konopiska
22.30 Krzysztof Zalewski
23.30 Noisy Pots (scena dj’ska)

Drugi dzień festiwalu to muzyczny kosmos. Koncertowy set rozpocznie ukraiński zespół Kozak System, którego brzmienie to mieszanka rock, ska, punk, reggae oraz tradycyjnej muzyki ukraińskiej i bałkańskiej. Następnie sceną zawładną prawdziwe mocne brzmienia dzięki formacji Acid Drinkers. Jednym z ciekawszych i zaskakujących koncertów pod względem różnorodności brzmienia będzie koncert projektu L.U.C & Rebel Babel Ensemble z gościnnym udziałem Marceliny i Abradaba. Natomiast prawdziwą wisienką na torcie będzie występ Krzysztofa Zalewskiego, który od kilku lat z powodzeniem grywa na największych polskich festiwalach takich jak: Jarocin Festiwal, Co Jest Grane 24 czy współtworzył zespół trasy Męskiego Grania, a bilety na jego koncerty wyprzedają się z prędkością światła.

Krzysztof Zalewski / fot. Patrycja Kotecka / Muzykoholicy.com

Jeśli jesteście tak jak my muzykoholikami to jest to zdecydowanie festiwal dla Was!
Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy.

Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalne strony festiwalu:
Frytka Off Jazd na facebooku
Oficjalna strona festiwalu