Zespół Jaśmin zaskakuje singlem “Gdy spotykam wiatr”

Nowy jaśminowy singiel “Gdy spotykam wiatr” to świadectwo tego, jak ważny jest – zwłaszcza w dzisiejszych czasach – zachwy

Nie zachwyt awansem, podwyżką, nowym samochodem czy otrzymaniem kredytu. Zachwyt podmuchem wiatru na polanie. Zachwyt spacerem po lesie. Zachwyt byciem pośród natury i odczuwaniem jedności z nią. Zachwyt chwilą, która za chwilę ucieknie i jeśli jej nie zauważymy i nie docenimy – przepadnie na zawsze.

Nasza piosenka to wyraz tego, co może powstać z połączenia pierwiastka męskiego z żeńskim kobiecym. To zmysłowa piosenka o bliskości napisana przez mężczyzn, a zaaranżowana, zagrana i zaśpiewana przez kobiety. To nasze pragnienie bezpiecznego zacisza przy równoczesnym uwielbieniu wolności wiatru.

Zespół Jaśmin już w maju wydaje swoją drugą płytę. “Gdy spotykam wiatr” to ostatnia zapowiedź albumu pod tym samym tytułem. To powrót do korzeni, rodzinnych stron wokalistki Agaty Gałach, która to muzycznie wychowała się w Sandomierskim Studiu Piosenki pod okiem Marka Sochackiego i jego piosenek. Album składający się z tekstów sandomierskiego artysty został zarejestrowany 26.11.23 podczas koncertu w Gorzycach we wsparciu Fundacji Kultury Ziemi Sandomierskiej oraz Związku Artystów Wykonawców STOART.

Podziel się swoją opinią ;)