“Ziemia mi się pali” – BOVSKA prezentuje nowy singiel

Bovska nie zwalnia tempa i serwuje nam kolejny singiel, tuż przed premierą swojego najnowszego albumu “DZIKA”! Przebojowy utwór “Ziemia mi się pali” to opowieść o silnej i niezależnej kobiecie, która walczy o swoje miejsce w świecie. To piosenka o wolności, o poczuciu pewności siebie.  

W teledysku w reżyserii Marty Mach, Bovska to bohaterka, która jest w dzikim szale, a sam klip traktuje o drodze jako procesie, bez potrzeby dotarcia do celu. 

“Utwór “Ziemia mi się pali” to przystawka przed głównym daniem w postaci albumu Dzika, którego premiera już03.03.2023. Z miłości do cyfry 3. Przedstawiam Wam ten singiel z Dziką przyjemnością” – zapowiada Bovska. 

Album Dzika, zawierający 12 utworów to płyta o kobiecie i wokół kobiety. Ukazuje świat z bardzo kobiecej perspektywy. Jest o jej energii, sile, ciągłej cyklicznej przemianie, cierpieniu, spojrzeniu na świat, na miłość, na emocje. Skupiona, jak zawsze u Bovskiej, wokół delikatnej tkanki tego, co trudno opisać słowami, a co świetnie potrafi zmieścić się w piosence. Bovska przeszła przemianę od ostatniego albumu Sorrento. Słuchać to w tekstach, których jest autorską i muzyce, którą współtworzyła wraz z producentem albumu Archie Shevsky’m. 

Tracklista: 

1. Bałtyk 

2. Dzika 

3. Nad Warszawą szaro 

4. Wielka cisza  

5. Iskry 

6. Rzeka 

7. Ziemia mi się pali 

8. Nie ma nic 

9. Kosmyk 

10. Rakiety 

Bonustrack 

11. Barometr 

12. System Error 

Artystka zdążyła już przyzwyczaić fanów do dbałości o każdy detal wypuszczanych przez nią wydawnictw. Jako autorka poligrafii dokłada wszelkich starań, aby jej albumu były spójne muzycznie i wizualnie. Tym razem wielbiciele artystki mogą kupić nie tylko płytę z autografem i dedykacją, ale także mają szansę zdobyć rekwizyt z planu najnowszego teledysku – długie zapałki w pudełku zaprojektowanym osobiście przez BOVSKĄ! A wtedy już na pewno… Ziemia się zapali! 🙂 


 Koncert promujący album “Dzika” odbędzie się już 7 marca w warszawskim klubie SPATIF.  

O reszcie zaplanowanych koncertów wokalistka poinformuje już niedługo, jak sama mówi “z DZIKĄ przyjemnością”!