#zostańwdomu: Spotkanie autorskie z Arturem Rojkiem online

Zamknięte muzea, kina, czy teatry oraz odwołane wydarzenia na żywo nie oznaczają braku możliwości kontaktu z kulturą, o czym stale przypomina Empik. Wobec odwołanych spotkań autorskich w salonach stacjonarnych w całej Polsce marka zaprasza na kolejne rozmowy z twórcami w ramach cyklu #premieraonline. Tym razem, między 31 marca a 2 kwietnia na e-spotkaniach live pojawią się Katarzyna Olubińska i Jacek Galiński, którzy opowiedzą o swoich najnowszych książkach, a także Artur Rojek z premierą online nowej płyty “Kundel”.

Kolejne e-spotkania to kontynuacja cyklu rozpoczętego przez Empik w ubiegłym tygodniu. Pierwsze trzy wywiady online cieszyły się rekordową popularnością, o czym świadczą chociażby dane liczbowe – publiczność wygenerowała 142 tysiące wyświetleń, a w szczytowym momencie oglądalność sięgnęła nawet 1 246 osób. Tym razem, do dyspozycji fanów, którzy w trakcie streamingu mogą zadawać pytania w komentarzach, będą Katarzyna Olubińska (31.03.), Jacek Galiński (1.04.) i Artur Rojek (2.04.).

Transmisja live będzie dostępna na stronie Facebook.com/Empikcom każdego dnia o godz. 18:00. Wszystkim widzom udostępniony zostanie kod rabatowy.


Artur Rojek – 2 kwietnia, godz. 18:00

Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, Artur Rojek wraca z nowym albumem „Kundel” (Wydawnictwo Agora). Artysta postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co przy albumie „Składam się z ciągłych powtórzeń”, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (ex-Pustki, Bisz/Radex). Jak podkreśla sam twórca:

„Kundel to dla mnie ktoś pozornie mało ciekawy, z ukrytym skarbem wewnątrz. Często wydaje się jakby prowadził szare i mało interesujące życie. Specjalnie nie błyszczy i ma widoczne wady, ale wcale się tego nie wstydzi. Woli to, niż być dla siebie obcym. Kundel budzi tęsknotę za prostym życiem, docenianiem tego, co się ma i akceptacją siebie takim, jakim się jest – bezwstydnie i odważnie”.

Rozmowę z Arturem Rojkiem poprowadzi Michał Kirmuć.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/artur.rojek.official/

Instagram: https://www.instagram.com/artur_rojek_official/