10 rocznica scenicznej kariery Natalii Nykiel w Klubie Jassmine w Warszawie

Natalia Nykiel zaprasza na wyjątkowy koncert w warszawskim Klubie Jassmine 25 marca, gdzie wraz z fanami, świętować będzie X urodziny swojej scenicznej historii.
Artystka zaprezentuje swoje utwory w nietypowych i nowych aranżacjach.

Klub Jassmine to nowe miejsce na mapie Warszawy, ukrywa się w podziemiach Hotelu Nobu (ul. Wilcza 73). Kameralny lokal stworzy unikalne okoliczności dla prezentacji muzyki na żywo, która w sobotę 25.03.2023r. wybrzmi szerokim echem przy okazji najbliższego Koncertu X Natalii Nykiel, podczas którego Natalia zaśpiewa w towarzystwie tajemniczych gości.

Artystka zapowiada nowy koncert nieco enigmatycznie, obiecuje doznania zarówno spektakularnie, jak i intymne, co – niewątpliwie – posłuży zwieńczeniu pięknych oraz zróżnicowanych dziesięciu lat na scenie polskiego eksperymentalnego popu.

Natalia Nykiel jest jedną z niewielu artystek, której koncerty to koncepcyjne, dobrze przemyślane, widowiska. Podczas swojej kariery pojawiła się na najważniejszych festiwalach w kraju oraz zagranicą, występując m.in. na Audioriver Festival, Electronic Beats Festival w Köln, Kraków Live Festival, czy Orange Warsaw Festival. Teraz mamy okazje usłyszeć ją ponownie, w odświeżonej wersji, która pozwoli na przekrój oraz przegląd kariery muzycznej artystki, począwszy od ery Lupus Electro po Discordię, Origo oraz ostatni album Regnum. Warszawski koncert będzie powrotem do korzeni, manifestem niezależności, jak również śmiałym spojrzeniem w przyszłość.
Dacie się zaskoczyć?

Bilety są już dostępne w sprzedaży na platformie Going oraz w Empik.

fot. Paweł Zanio

Podziel się swoją opinią ;)