100 mln wyświetleń dla „Początku” Męskie Granie 2018

Dwa lata i dwa dni temu, czyli 22.05.2018 w programie rozrywkowym Kuby Wojewódzkiego poznaliśmy hymn dziewiątej edycji Męskiego Grania oraz trzech głównych członków Orkiestry. Kto by wtedy spodziewał się, że utwór odniesie taki sukces i do dnia dzisiejszego będzie równie chętnie odtwarzany co wtedy. Singiel w swoje urodziny świętował również ponad 100 mln odtworzeni w serwisie YouTube.

Krzysztof Zalewski, Kortez oraz Dawid Podsiadło stojąc na czele Orkiestry Męskiego Grania 2018 podnieśli poprzeczkę nadzwyczaj wysoko, utrzymując ją podczas każdego koncertu z trasy. Wszystkie wydarzenia wyraźnie odznaczyły się w pamięci fanów i wciąż są często wspominane.

Wyraźna, charakterystyczna, zabawna, czuła, emocjonalna, dynamiczna – nie brakuje przymiotników by opisać dziewiątą edycję Męskiego Grania. Zalewski, Kortez jak i Podsiadło stworzyli wyjątkowy zespół, w którym mimo, że trzy zupełnie inne indywidualności muzyczne znalazły wspólny mianownik, nie przytłaczając się nawzajem, a odnajdując idealną przestrzeń dla każdego artysty. Album „Męskie Granie 2018” pokrył się podwójną platyną.


Piosenka skazana na sukces – czołowi polscy artyści na wokalu: Krzysztof Zalewski, Kortez oraz Dawid Podsiadło, do tego niebanalny tekst, rytmiczna muzyka, łatwo wpadająca w ucho, więc i klip nie byle jaki, bo nagrany techniką mastershot, czyli nieprzerwane żadnym cięciem czy montażem ujęcie. Co to oznacza? Całość, którą widzimy i słyszymy w teledysku została nagrana żywo! Do produkcji użyto między innymi mikrofonów nagłownych u artystów, podwójne zestawy identycznych instrumentów i kamerę zjeżdżającą z wysokości 4 metrów, ponadto duża powierzchnia budynku zmusiła wokalistów do szybkiego przemieszczania się, a wszystko to możecie zobaczyć w krótkim filmiku:


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/MeskieGranie/

Instagram: https://www.instagram.com/meskie_granie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.