Faustyna Maciejczuk przygotowała prezent dla słuchaczy. I to podwójny!

Każdy, kto został już fanem Faustyny Maciejczuk, pokocha tę wiadomość. Artystka opublikowała nowy, w dodatku podwójny, singiel. Co prawda te utwory nie znajdą się na jej debiutanckiej EPce, ale artystka włożyła w nie tyle serca, że będziecie ich słuchać na zapętleniu. 

Związana z wytwórnią FONOBO Label niezwykle zdolna i urocza Faustyna Maciejczuk jak dotąd prezentowała utwory z zapowiadanej na marzec 2021 r.
debiutanckiej EPki. Mowa tu o singlach „W mojej głowie”, „Czas” oraz „Chwile”. Na potrzeby nowych piosenek postanowiła zrobić wyjątek i upublicznić je, mimo że na wspomnianym wydawnictwie się nie znajdą. Są to piosenki-prezenty dla słuchaczy, które pozwolą im na chwilę wytchnienia. 

Pod nowym, podwójnym singlem Faustyny Maciejczuk kryją się subtelne utwory „Papierowe twarze” oraz „Niemiłość”. Oba dostępne są w serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale Vevo artystki. Do obu też powstały kameralne teledyski.

Nad projektem podwójnego singla Faustyna pracowała z najbliższą jej osobą. Autorką klipu do „Papierowych twarzy” oraz zdjęcia okładkowego jest Marlena Maciejczuk, czyli mama artystki (https://www.facebook.com/MarlenaPhotography-751325468346181). Reżyserią i montażem obrazka do „Niemiłości” Faustyna zajęła się osobiście. Jest też autorką słów i muzyki do obu piosenek.

Faustyna Maciejczuk to urodzona artystka. Przeszła przez wszystkie etapy edukacji muzycznej, kształciła się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec i po trzynastu latach nauki ukończyła z wyróżnieniem II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Uczestniczyła też w przedsięwzięciach Opery i Filharmonii Podlaskiej, występowała w takich musicalach jak „Korczak” i „Skrzypek na dachu” oraz w operze „Traviata”. Obecnie studiuje naukowe aspekty muzyki. Pragnie też dać słuchaczom więcej siebie proponując im autorskie piosenki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.