Faustyna Maciejczuk przygotowała prezent dla słuchaczy. I to podwójny!

Każdy, kto został już fanem Faustyny Maciejczuk, pokocha tę wiadomość. Artystka opublikowała nowy, w dodatku podwójny, singiel. Co prawda te utwory nie znajdą się na jej debiutanckiej EPce, ale artystka włożyła w nie tyle serca, że będziecie ich słuchać na zapętleniu. 

Związana z wytwórnią FONOBO Label niezwykle zdolna i urocza Faustyna Maciejczuk jak dotąd prezentowała utwory z zapowiadanej na marzec 2021 r.
debiutanckiej EPki. Mowa tu o singlach „W mojej głowie”, „Czas” oraz „Chwile”. Na potrzeby nowych piosenek postanowiła zrobić wyjątek i upublicznić je, mimo że na wspomnianym wydawnictwie się nie znajdą. Są to piosenki-prezenty dla słuchaczy, które pozwolą im na chwilę wytchnienia. 

Pod nowym, podwójnym singlem Faustyny Maciejczuk kryją się subtelne utwory „Papierowe twarze” oraz „Niemiłość”. Oba dostępne są w serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale Vevo artystki. Do obu też powstały kameralne teledyski.

Nad projektem podwójnego singla Faustyna pracowała z najbliższą jej osobą. Autorką klipu do „Papierowych twarzy” oraz zdjęcia okładkowego jest Marlena Maciejczuk, czyli mama artystki (https://www.facebook.com/MarlenaPhotography-751325468346181). Reżyserią i montażem obrazka do „Niemiłości” Faustyna zajęła się osobiście. Jest też autorką słów i muzyki do obu piosenek.

Faustyna Maciejczuk to urodzona artystka. Przeszła przez wszystkie etapy edukacji muzycznej, kształciła się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec i po trzynastu latach nauki ukończyła z wyróżnieniem II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Uczestniczyła też w przedsięwzięciach Opery i Filharmonii Podlaskiej, występowała w takich musicalach jak „Korczak” i „Skrzypek na dachu” oraz w operze „Traviata”. Obecnie studiuje naukowe aspekty muzyki. Pragnie też dać słuchaczom więcej siebie proponując im autorskie piosenki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *