Hyper Son odpięli wrotki i wydali nową płytę. Ich “Euforia” nie zna granic

Marzenie chłopaków z Hyper Son spełniło się a ich “Euforia” jest niesamowita! Chłopaki z Krakowa wydali właśnie nową płytę. Album jest dostępny w serwisach cyfrowych oraz w sklepach online’owych.

Twórczość Hyper Son to kopalnia nieszablonowych pomysłów i petarda eksplodująca talentem. Ten ogromny potencjał docenili m.in. Katarzyna Nosowska i Piotr Metz podczas Festiwalu Młodych Talentów 2018 w Szczecinie, w którym zajęli pierwsze miejsce. Ostatecznie okazali się tak dobrzy, że występowali na jednej scenie z takimi gwiazdami jak PRO8L3M, Paluch, Grubson, Monika Brodka, Kayah, Mela Koteluk, Daria Zawiałow, Adi Nowak, Słoń, Ania Rusowicz, Julia Pietrucha i Paulina Przybysz i nagrali wspólny numer z Meek, Oh Why? i Sarsą. 

Nasza twórczość jest wypadkową wielu stylów, ale nagrywając nowe

kawałki nigdy nie kalkulujemy. Chcemy robić taką muzykę, która wywołuje

w nas ciary

Na ich nowym albumie pt. “Euforia”, który ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Label, znalazło się nowoczesne połączenie hip-hopu, indie-popu i muzyki elektronicznej, które niejednemu słuchaczowi zawróci w głowie. Chłopaki totalnie popuścili wodze fantazji, odpięli wrotki i nagrali absolutnie niepowtarzalny album. Kreatywny i nieszablonowy.

Podziel się swoją opinią ;)