„Talk too much” – nowy singiel i klip Wiktorii Tracz

Po świetnym, nastrojowym „Scars” Wiktoria Tracz ujawnia nowy singiel i klip. Znana z pierwszej edycji The Voice Kids wokalistka zmienia klimat. „Talk too much” jest niezwykle energetyczny, taneczny i przez to przebojowy. To samo można powiedzieć o promującym go teledysku.

To drugi w tym roku singiel mieszkającej w Anglii Wiktorii Tracz. Zupełnie inny od poprzedniego, pokazujące bardziej żywiołowe i taneczne oblicze. Już sam tekst „Talk too much” pokazuje silną osobowość Artystki. Oczywiście jest on autorstwa Wiktorii i tak mówi ona o tym jakie jest jego znaczenie:

Tekst tej piosenki jest bardzo feministyczny, mówi o odwadze i pewności siebie.My kobiety nadal musimy trzymać się razem i trochę porządzić. Z racji tego że przesłanie jest bardzo kobiece, myślę że dużo dziewczyn polubi ten utwór. Aczkolwiek staram się dotrzeć do wszystkich osób którzy lubią energiczną muzykę.

Wiktoria Tracz

Taki też jest videoklip do „Talk too much” –bardzo kobiecy, bardzo energetyczny. O samym pomyśle i realizacji również opowiada Wiktoria: Pomysł na teledysk miałam już przed zakończeniem całego procesu produkcji tej piosenki. Chciałam przekazać znaczenie tekstu przez stroje. Dlatego, wraz z tancerkami, wystąpiłyśmy w żakietach, body z kołnierzykami, wszystkim tym co kojarzy się ze stereotypem mężczyzn. Miałam również wizje samego tańca, dlatego też zdecydowałam że i ja zatańczę w teledysku. To zawsze była moja pasja, więc bardzo się cieszę że pokazałam się też od tej strony. Oczywiście wcześniej odbyłyśmy próby z tancerkami i choreografką. Dzięki temu już na samym planie realizacja przebiegła gładko. Wiadomo, czasami musiałyśmy improwizować ale efekt końcowy wyszedł super, nawet lepiej jak go planowałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.