„Underwater”, czyli powrót zespołu Kroki

Po dwuletniej przerwie, Kroki powracają z nowym materiałem. „Underwater” to jednocześnie nowy singiel, jak i tytuł nadchodzącej EP-ki.  Do utworu powstał teledysk autorstwa Michała Sierakowskiego i wokalisty zespołu Jakuba Goleniewskiego.

Zespół Kroki, który jest połączeniem trzech muzycznych światów, tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak. Mimo dłuższej przerwy, chłopaki działali nad solowymi rzeczami i udzielali się w różnych muzycznych projektach – Szatt wydał album “Bloom”, Jaq Merner pojawił się w kawałku “O Lataniu” Rasmentalismu, a Paweł Stachowiak jest gitarzystą w jazzowym projekcie EABS.

W 2016 roku ukazał się debiutancki materiał zespołu zatytułowany „Stairs”. EP-ka zachwyciła brzmieniami, harmoniami i emocjami. Trzy lata później Kroki wydały „Controlled Chaos” – album złożony z 12 utworów, określany jako swego rodzaju pamiętnik, który opowiada o niedoskonałych ludziach, przepełnionych skrajnymi emocjami. Teraz przyszedł czas na „Underwater” – nowy, krótkogrający materiał, którego zapowiedzią jest utwór o tym samym tytule.

Czasem czujemy, że jesteśmy w miejscu, w którym nie potrafimy swobodnie oddychać. Chcemy się stąd wydostać, wbrew innym ludziom, którzy przedstawiają nam swoją wizję naszego życia. Opinia innych może nas zarówno zmotywować do działania jak i spowodować, że stoimy w miejscu. “Underwater” to zamglony, podwodny świat, z którego chcemy się wydostać.

Kroki

Podziel się swoją opinią ;)