“Ciemność” – nowy singiel Sary

“Ciemność” to pierwszy utwór zapowiadający nowe wydawnictwo Sary – płytę pt. “NEOWISE” na której artystka eksploruje tematy nieskrępowanej i złożonej kobiecości. Wszelkie jej barwy rezonują w tekstach dotyczących ludzkich relacji, ale także tej najważniejszej, relacji z samą sobą. 

Pierwszy singiel opisuje spotkanie dwóch obcych sobie osób, które zaczynają ze sobą współgrać – rodzi się między nimi fascynacja i namiętność. Jednak tytułowa “Ciemność” ma też wydźwięk bardziej symboliczny. Odpowiada ona za te sfery naszego życia, które rządzą się nie rozumem, a uczuciami i intuicją. 

Zgodnie z tematyką płyty, teledysk wyreżyserowany przez Sebastiana Juszczyka ukazuje różne formy kobiecości:  tę wystawioną na ciągłą ocenę, jako obiekt seksualny, ale również tę bezkompromisową i silną. Półcienie w teledysku podkreślają, że każda jej forma jest i tak jedynie małym wycinkiem większej, bardziej złożonej całości. 

Za produkcję utworu odpowiedzialny jest AWGS, który jest naczelnym producentem albumu, mix i mastering – Enzu. Dystrybucja – Sony Music Polska.

Podziel się swoją opinią ;)